НИКАКВИ ГЪРДИ СЛЕД КЪРМЕНЕ

  • 2 127
  • 15
мили мами,кажете какво мислите за силикона? аз съм отчаяна,за6тото нищо не ми остана от и без това скромния бюст след като си върнах килограмите . та пречи ли силикона на следващо кърмене и т.н. много благодаря предварително! Embarassed
Виж целия пост
# 1
 JoyКонкурсът на Венетка свърши Joy
Извинявай, мила, не се стърпях Laughing
На въпросът - не съм сигурна дали точно пречи, но със сигурност се обезсмисля, защото гърдите пак си променят формата в нежелана посока Wink
Виж целия пост
# 2
Съгласна съм с Белинда! Приключи с детеражданията и тогава  Flutter
Виж целия пост
# 3
добре дошла в отбора wavey Ще следя с интересе отговорите!Иначе съм чувала, че вече новите технологии не пречат на кърменето.но дали формата ще се измени незнам!
Виж целия пост
# 4
И на мен не ми остана бюст, участвах при Венета, но преди малко разбрах от Клюкарника 4е не пе4еля.  Cry

Сериозно- не се занимавай с силикон  Naughty
Всичко е въпрос на самочувствие и вътрешна нагласа- и без бюст пак се пъча както преди.  hahaha
Виж целия пост
# 5
Ако смяташ да имаш още едно дете, изчакай след това.
Виж целия пост
# 6
До колкото знам, силиконът не пречи на кърменето, а след второ раждане е нужна само козметична ( имам в предвид много лека) операцийка, за да се " донамести". Лошото е, че както вече знаеш. по време на бременност, гърдоте се увеличават доста и представи си + силикон на какво ще заприличаш.
И моите нямат нищо общо с преди, ама взех да свиквам вече ( а и като няма парички за силиконче, нямам друг избор Joy).
Виж целия пост
# 7
Ами зависи след колко време планираш второто бебе- ако е за далечно бъдеще- слагай, ако планирате по- скоро- не бързай. Ти сама трябва да прецениш. Принципно смятам, че е най- добре след раждане да се сложи. Консултирай се и с пластичен хирург, ако си твърдо решена да слагаш силикон. Смятам, че преди една такава интервенция трябва много добре да се проучи всичко- за различните видове протези, както и да се избере кадърен хирург.  Peace
Виж целия пост
# 8
Оле, и аз съм от тези с малък бюст. Сигурно ще наедрее с кърменето, но силно се надявам после пак да си стане същия, да не увисне, че то няма какво да увисва. Силикон, като се спре с ражданията. Иначе ще се наложат корекции, може и проблеми да възникнат...по-добре да се изчака  Stop
Виж целия пост
# 9
И аз съм в отбора. След двете раждания бюстът ми си е същият- със скромни размери, но поне стегнат. Аз не бих могла да търпя изкуствени неща в тялото си. Пък и не искам по-големи цици, добре си ми е така. Но пък ако това е проблем за теб- действай. Задължителната консултация с хирурга преди операцията ще отговори най-добре на въпросите ти.
Виж целия пост
# 10
А как вървят цените, знаете ли?
Аз съм се замислила след кърменето и отслабването ако гърдите ми заприличат на прани чорапи да поотрежат кожата, силикон не ми се слага, че нали на 10години трябва да се сменя.
Имате ли представа дали остават белези?
Виж целия пост
# 11
Е, и аз съм тук.  Sad
Преди да забременея имах хубав бюст, по време на бременноста огромен, а сега НИКАКЪВ. Срамота.
И аз се замислям за силикон. А и кърмене при мен нямаше така или иначе, въпреки желанието ми и усилията (какви не гадости ядох и пих, за да имам кърма).
Някой от вас проверявал ли е за какви цуни става въпрос, за всички неприятни подробности около операцията, за продължителност и престой в болница. В момента се сещам единствено за д-р Сердев.
Иначе крайният резултат всички го знаем.
Виж целия пост
# 12
А как вървят цените, знаете ли?
Аз съм се замислила след кърменето и отслабването ако гърдите ми заприличат на прани чорапи да поотрежат кожата
И мен ме устройва подобна "процедура". Преди бременността имах голям бюст ( за размера на тялото ми) и винаги съм искала да е малко по- малък. В момента е такъв какъвто искам ( като размер) , но с излишък от кожа ( останала от разтягането при кърмене) Weary . Ако я махна ще стане питфиектнууу  newsm53( както казват в Бургас  Mr. Green). Единственото, което знам за този вид операция е, че е много лека , почти безболезнена и няма нужда от корекция след това. НО "съдържанието" на гърдите си остава същото, така че ако са много меки, пак няма да стърчат напред ,  ако ме разбирате какво искам да кажа Wink.   
Виж целия пост
# 13
Аз съм виждала силиконов бюст след раждане и трябва да ви кажа че е доста грозна картинка, налагаща непременно нова операция. Така че и аз ще чакам да родя поне още един път, пък дотогава може и да забогатеем и да си сложа цици! Laughing
Виж целия пост
# 14
Винаги съм имала много малък бюст, но това никога не ме е притеснявало. След кърмене 10 месеца и нещо гърдите ми са точно както преди, което ужасно радва мъжа ми, защото за мое голямо щастие той мрази големите гърди и особено силиконовите  Laughing  Laughing  Laughing Ако все пак реша да се правя на цицореста си имам подходящи сутиени за тази работа, на подобна операция не бих се подложила или ако нещо се побъркам поне няма да е в България  Sunglasses 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия