Здравейте, майчета! Hug Преди месец изкарах варицела в 18 г.с. Някои специалисти ме посъветваха да си направя и кръвни изследвания на антителата, други казаха, че е безсмислено, но след толкова обикаляне по лекари, реших да направя всичко, което ме посъветват, за да съм спокойна за детето. Излязоха вчера резултати и според тях Херпес-Зостер Ig G е 1048 при норма над 165 положителна, а Херпес-Зостер Ig M е 0.43 при норма под 1- отрицателна. Очаквах, че ще резултатите ще са положителни за скоро изкарана варицела- мина само месец от заболяването, но според тях антителата са от стара варицела.  newsm78 Толкова вече ми се размъти мозъка от тия изследвания и прегледи, че започвам да се чудя дали са нормални тези резултати! Само да не се окаже, че съм изкарала нещо друго!  #CrazyХодихме на дерматолог и при личната лекарка и двамата потвърдиха варицела. Седмица след мен и съпруга ми я изкара, така че не би трябвало въобще да се замислям. Знам, че много от вас скоро коментираха темата, но ако все пак имате мнение относно резултатите, ще съм ви много благодарна!!!  bouquet
Виж целия пост