някой ще се престраши ли...

  • 12 153
  • 153
...да си напише точно височината, килограмите, изобщо мерките. Седим си тук, говорим си кой колко отслабва, но предлагам, ако искате да пишем кой с какво тяло се бори. Аз започвам.
В- 151 см
Кг- 58
цел - 49 кг.
Можем регулярно да следим кой докъде е стигнал със ЗАВЕТНАТА цел Peace
Виж целия пост
# 1
Аз вече си върнах килограмите - не знам дали в тази тема са поканени да пишат и такива мами, но за статистиката:
Висока съм 1.61 и тежа 46 кг.
Виж целия пост
# 2
Няма страшно, и аз ще се изложа на показ Simple Smile
В- 168
кг - 56
цел недостижима - 50
Виж целия пост
# 3
В - 168см
кг. - 52
б.- 88см, т. - 64см., х. - 90см.
Целта ми е да стопя 1-2см. мазнотии от бедрата и корема. Whistling


Свалих 23кг. за 8мес. Ям 2 пъти на ден, но си позволявам всичко /вкл. много шоколад и др. сладки работи/. Всеки ден правя коремни преси + фитнес. Целулит го преборих с антицелулитни кремове + утайка от кафе. Сега работя по стягане на дупето и бедрата /и тук има резултати, но трябва повечко време/ Grinning
Виж целия пост
# 4
в. 178
кг.53

цел-да стегна дупето и корема Wink
Виж целия пост
# 5
Ръст 170
сега 64 кг
цел 59-60
Влезнах да раждам 85 Shocked

Вчера се мерих (заради нови дрешки Mr. Green)
бюст - 94
талия - 71
ханш - 102

А бе, Наде79 ти закъде ще отслабваш  Wink
Виж целия пост
# 6
Престрашавали сме се вече в една друга тема, но сега мерките са различни. Grinning
173 см, 58 кг.
б 93, т. 70, х. 92
цел: 55 кг и по-тънка талия.
Всъщност искам като се погледна никъде да няма сланинки, ама тогава трябва да стана 48 кила. Не ми казвайте, че съм луда, знам си! Crazy

Метод: избягвам въглехидратните храни - 1/2 филийка хляб на ден, 4-5 пържени картофчета, никакви банички и закуски, мн. рядко пица и спагети
Внимавм с мазнините - не ям майонеза, краве масло, маргарин...
Шоколад и сладолед на корем, никакви други сладкиши .
Храня се 1-2 пъти на ден , обикновено шопска салатка с месо на скара.
Виж целия пост
# 7
Ръст - 175 см
Тегло - 56 кг

И моята заветна цел - стягане на дупето и корема  (което май с моя мързел няма да стане скоро Confused)
Виж целия пост
# 8
Височина- 166 см.
Килограми- 50 кг.

Цел- малко още да прибера корема, но и така не съм за изхвърляне.  Peace
Искам да се науча да не се изгърбвам.  Close
Виж целия пост
# 9
Момичета  #Crazy #Crazy,вий сте страшни мацки бе Laughing браво....

 168,
    68
  Цел:поне 10кг надолу Embarassed
  Ама сега съм на диетка Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Сега се сетих нещо - ако иска, всеки да пише с какъв метод отслабва /е отслабнал/. Аз не мога да пазя никакви диети, затова спрях тестото, сладкото и за 16 дни свалих 2 килограма /бях 60 на 1-ви юли, на 17-ти - 58/.
Надявам се това да продължи, но всичко е въпрос на воля. Да видим Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз съм 172 см и 60 кг.
Цел 55 кг. и стягане на корем.

Не съм на диета, но не ям сладко.
Тичам през ден и вкъщи правя упражненията на Синди. Някои път карам велоергометъра, а от август започвам Nordic Walking.
Скоро ще пробвам Power-Plate.
Виж целия пост
# 12
Аз съм 160см, 73кг. , но не сега е страшното. Забременях първият път на 83кг. и към края достигнах почти заветните 100кг. Доста трудно се хванах в ръце. Преди една година бях 90 кг. и това много ме стресна. Започнах диетата на Скарсдейл, след нея ограничих следко, тестяни храни, газирано и пр. и за една година свалих 17 кг. В момента не спазвам специална диета и продължавам да отслабвам. Ходя много пеша.
Само се чудя накрая на тази бременност до колко ли ще стигна и колко мъки след това ще ме чакат до заветните 60-65кг.
Момичета пред вас се чувствам като "мечка". Sick
Виж целия пост
# 13
Височина - 172см.
В момента съм 79кг
Но винаги съм варирала в границата  - 50 -55кг
Така че, това ми е целта.
 Ходя на процедури за отслабване - ЛФК, фитнес, парна сауна и Дермосоник за целулита.Резултат все още няма, защото съм направила до сега само 2 процедури. Но с удоволствие ще ви съобщя резултата по - нататък.
Виж целия пост
# 14
аз съм 176см и 68 кг. Искам да отслабна 8 кг., но нещо не ми се отдава. След раждането спазвах много диети и отслабнах доста, но искам още 8кг. Ако се взема в ръце ще успея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия