Пренасям - СЪВЕТ!!!

  • 5 084
  • 81
Момичета, терминът ми е утре, а бебчо все още не иска да излиза. Записите му са чудесни(само дето няма контракции на тях Rolling Eyes), но лекарката ми смята, че не трябва да чакаме повече от 2-3 дни. А аз НЕ искам секцио, предпочитам да почакаме поне 5-6 дни... Колко време след термин може да се чака? Познавам жени, преносили с 7-9 дни, чувала съм и за повече, но не мога да преценя... Дайте съвет! Cry
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка преноси 7 дни преди да й направят секцио, но това е разбира се по преценка на лекар запознат със състоянието й.Бяха я взели в болница и я наблюдаваха.

Сега може да се движиш повече за да предизвикаш контракции.Сексът също би помогнал  Sunglasses
Успех и леко раждане! Peace Peace
Виж целия пост
# 2
Аз преносих 4 дена,също като теб с супер записи.Изчакването според лекарката до 1 седмица е напълно нормално.
Виж целия пост
# 3
Да добавя родих напълно нормално и безпроблемно.Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз преносих 2 дни, и на третия ме срязаха. Но при мен записът на 3-ия ден беше кофти.
Виж целия пост
# 5
По принцип се изчакват 7 дни и след това те приемат в болница.
Не е задължително да родиш със секцио, раждането може да бъде предизвикано медикаментозно.
Виж целия пост
# 6
А защо секцио? Аз си мислех, че на системи и ти предизвикват раждането?
А да питам - лекарите правят ли си труда да следят плацента, околоплодни води и дори и да преносваш да гледат по тях дали е фатално или не, или чисто и просто на дни си ги броят. Или зависи от лекаря?
Виж целия пост
# 7
Аз преносих 7 дни и бебчето си тръгна само на 7-мия вечерта. Жената с която, бяхме в една стая преносила 9 дни,бебето пак само си трагнало,само че на 7-мия са я вкарали в отделението за наблюдение и си роди нормално. Защо при пренасяне да се прави секцио  newsm78
Виж целия пост
# 8
аз преносих с 2 дни, и ми го предизвикаха, защото имах 3 см разкритие,
а, и бебето беше много голямо, лекарката прецени, че не е нужно да се чака повече,
родих нормално

ако всичко ти е наред и се чувстваш добре, не дей да бързаш да влизаш в болницата
Виж целия пост
# 9
Докторката иска да ме вземе в болница още в началото на другата седмица и ако до сряда не тръгне да вървим на вариант секцио. В същото време казва, че бебчо си е добре и няма повод за притеснения Thinking Затова се паникьосах малко... Искам да събера опит, за да знам имам ли основание да настоявам да си остана още някой ден вкъщи Rolling Eyes. Благодаря!
Виж целия пост
# 10
Защо реши, че ако не тръгне само ще ти правят секцио?  Shocked
Секциото се прави при медицински показатели, ако пренасяш може да те вземат в болница, за да те следят от близо, ако преценят, че не оже повече да се чака ще ти сложат хапче за разкритие, ще ти пуснат система и такива работи.
Виж целия пост
# 11
Защо реши, че ако не тръгне само ще ти правят секцио?  Shocked
Секциото се прави при медицински показатели, ако пренасяш може да те вземат в болница, за да те следят от близо, ако преценят, че не оже повече да се чака ще ти сложат хапче за разкритие, ще ти пуснат система и такива работи.
Лекарката ми го предложи... newsm78 Според нея ако нещата си вървят така, без никакви признаци за начало на родова дейност, това е по-добрият вариант. Сигурно е права, просто ми се ще да го отложим максимално, пък дано междувременно бебчо се вразуми.
Виж целия пост
# 12
Аз преносих 6 дни ими предизвикаха раждането с таблетка и система. Не е задължително да се прави секцио ако няма и други показатели за това. А и как определиха че пренасяш - плацентата ти ли старее или просто по определения темин? Защото за термина може и да бъркат, не е ясно дали овулацията ти е била на 14ти ден, или че цикълът ти е точно 28 дни...
Виж целия пост
# 13
Лекарката ми го предложи... newsm78 Според нея ако нещата си вървят така, без никакви признаци за начало на родова дейност, това е по-добрият вариант.



по- добър вариант е за лекарката, че ще приключи по-бързо с теб,
за това ти говори за секцио  ooooh!
аз, освен малкото разкритие, нямах никакви други признаци за раждане,
сложиха ми някакво хапче за разкритие, после някакви системи и за около 5-6 часа всичко приключи по нормален път,
желая ти леко раждане  Grinning
Виж целия пост
# 14
Абе как така по принцип си за нормално, а ако преносиш - секцио? Много е странно това, аз бих искала някакво по-логично обяснение, защото то както тогава ще е щадящо, така не би имало нужда и по принцип да го чакате изобщо да се ражда нормално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия