Проучване за детските градини в България

  • 6 203
  • 111
Здравейте,

Казвам се Емил Христов и в момента съм студент в Швеция в Jönköping International Business School.
В момента, заедно с още 2-ма мои колеги работим над проект, свързан с българските детски градини. Най-общо казано, той е свързан с настоящите проблеми на детските градини, недостига на такива, проблемите пред семействата с деца в детските градини, с обучението на децата, както и с евентуални предложения и решения на тези проблеми. За целта искаме да направим проучване сред семействата с деца и по-конкретно с майките на децата, тъй като те са определящи във вземането на решения относно децата си в тази възраст. Разбира се, бащите са също добре дошли да се включат в проучването. Затова искаме да се допитаме до www.bg-mamma.com, като най-големата родителска общност в България.

Подготвили сме въпросник от 25 въпроса, които са разделени по теми, обхващащи най-основните проблеми свъразни с детските градини. За изготвянето му ползвахме част от информацията по темите за детските градини във форума. Или поне аз се опитах да прочета колкото се може повече информация, за да се запозная възможно най-отблизо с настоящите проблеми. Въпросникът е само в онлайн форма, попълва се лесно и отнема не повече от 10-15 минути.

Eто и линк към него: ВЪПРОСНИК
Чувствайте се свободни да препратите линка с въпросника на свои приятели и познати, които мислите, че биха проявили интерес.

Въпросникът е предварително съгласуван с администраторите и модераторите на форума и е одобрен за публикуване.
Той ще е отворен за попълване около 12-14 дни след датата на публикуването му на сайта. След това смятам да предоставя резултатите с кратко резюме-анализ, понеже смятаме, че това ще е интересно и полезно за всички.

Предварително Ви благодаря за съдействието!
Ако имате въпроси, моля, свържете се с мен с ЛС или на този мейл: wotsek(at)gmail.com

Поздрави,
Емо
Виж целия пост
# 1
Въпросникът е предварително съгласуван с администраторите и модераторите на форума и е одобрен за публикуване.

 Щом е така, няма проблем. Отивам да попълвам  Peace
Виж целия пост
# 2
 Готово.
Виж целия пост
# 3
И аз го попълних! Peace
Виж целия пост
# 4
И от мен един отговор
Виж целия пост
# 5
Попълних. Peace
Виж целия пост
# 6
готово
Виж целия пост
# 7
Попълних.
Чудесен въпросник!
Виж целия пост
# 8
Попълних и аз, доста изчерпателна анкета, поне според мен !
Виж целия пост
# 9
И аз попълних, беше ми много интересно.
Виж целия пост
# 10
Попълних. А каква е целта на проучването?
Виж целия пост
# 11
Попълних. Ще чакам резултатите от проучването с интерес.
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички, които се включиха до момента! Не очаквах честно казано толкова бърза реакция. Супер сте!

Благодаря и за коментарите ви! Целта ни е въпросите пряко да касаят проблемите на родителите, свързани с детските градини. Разбира се, това са само най-основните от тях - поне според нас. Но ще се радвам на препоръки и мнения - като например, какво сме пропуснали, какво е би могло да се включи и т.н.

мама САННЯ, целта на проучването е академична. Аз съм в магистърска програма по Бизнес Администрация и по един от предметите ми трябва да разработим бизнес идея, която да даде решение на реален проблем в реална среда. Идеята ми е да проуча положението с детските градини в България, а именно какво мислят и искат родителите и въз основа на проучването да предложа бизнес модел, който да задоволява по-голямата част от населението Simple Smile
Виж целия пост
# 13
аз също го попълних,

 но се интересувам каква е целта на тази анкети, и имате ли намерение да се свържете със Столична община по тези въпроси...
Виж целия пост
# 14
Интересна анкета.


Ето един от проблемите с построяването на ДЗ:
Частници отказват да строят забавачници
Нито една фирма не се яви на търг, за да изгради детска градина срещу право на строеж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия