Купих сокоизтисквачка.

  • 5 792
  • 16
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.
Виж целия пост
# 1
Имам абсолютно същата. Много съм доволна от нея  Peace
Виж целия пост
# 2
честито! Laughingприятно пиене на сок! Joy
Виж целия пост
# 3
 ЧЕСТИТО.....
Моята е такава ........много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 4
Честито и от мен!
Сокоизстисквачката е супер.
От къде я взе, ако не е тайна.
Виж целия пост
# 5
Редовно да си я ползвате   bouquet! Моята не ми е удобна и е прибрана в шкафа.
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички.  bouquet Hug

Франческа, купих я от Домо в Пазарджик. На едно място са с Кауфланд и доста инцидентно си тръгнах със сокоизтисквачка и с прахосмукачка.

Ползваме си я редовно и сме много доволни.

Роботът, който съм избрала е този AEG:


Виж целия пост
# 7
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.

На коя фирма е сокоизтисквачката и каква и е цената?
Виж целия пост
# 8
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.

На коя фирма е сокоизтисквачката и каква и е цената?

Марката е Мулинекс и цената е 159лв.
Сравнително по-мощна е и прави чудничък сок. Flutter
Виж целия пост
# 9
Честито, много витаминозни сокове да изпиете покрай нея!
Виж целия пост
# 10
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.



Честито! Да си я ползвате със здраве!

И... много добре си го спомням твоето питане за сокоизтисквачката и робота от преди 2-3 месеца  Mr. Green - след него олекнах с 220 лв., защото много се впечатлих от сокоизтисквачките за цели плодове, които момичетата похвалиха. Филипс реших да взема и от два месеца насам я ползвам всеки ден - ябълки, крушки, морковки, че и дюли изстисквам с нея. Е, първия път, когато реших да изстисквам цели дюли (то пък моето бива-бива мързел, ама чак пък толкова), малко й съсипах едната пластмасова част и сега ми е "обеца на ухото" за много твърдите плодове.
Да знаете на Филипс дали могат да се поръчват резервни части за сокоизтисквачките или в сервиза с такива дребни работи не им се занимава?
Виж целия пост
# 11
Да знаете на Филипс дали могат да се поръчват резервни части за сокоизтисквачките или в сервиза с такива дребни работи не им се занимава?
Да от сервиза на Филипс може да си купиш резервна част, моя кухненски робот е Филипс , и за сокове го ползвам и съм доволна
На авторката , да и е честита новата придобивка и със здраве да си я ползва
Виж целия пост
# 12
Маринова, и аз от тогава си харесах от предложените от съфорумките и съм доволна. Иначе и аз цели плодове пускам и понякога малко изпуква, та ме плаши, но щом е указано за цели плодове, значи цели плодове могат да се пускат. Понякога и от семки малко "подскача", ама ... Laughing

Нефертити, благодаря, както благодаря и на всички останали момичета. Единственото, което е като минус на сокозтисквачката е, че не отделя автоматично пяната, която не ми пречи, ама по-добре да я няма все пак. newsm78
Виж целия пост
# 13
Честито, със здраве да си я ползвате Grinning! Скоро и аз ще трябва да купувам.
Виж целия пост
# 14
Честито! Дано не ти омръзне скоро да я миеш след всяка чаша  сок, както ми омръзна на мен. От години стои на тавана. Май всички вкъщи предпочитаме да изядем един плод, отколкото да мием тази гад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия