Стволови клетки? ще съхраним ли?

  • 4 813
  • 72
Някой ще ми каже ли нещо за Smart Sells, Английската банка. Кой е съхранявал с тях?
Виж целия пост
# 1
Ще съхраните ли клетките от пъпната връв на бебето? Какво мислите за бъдещето на пролижението им.
Виж целия пост
# 2
Ами аз не съхраних, въпреки тоновете информация, която изчетох.
Според мен това е една застраховка, която на фона на застрахователното събитие, което може евентуално да настъпи, е сравнително евтин вариант.
Не запазих, сега съжалявам.
Освен това незнам дали е доказано лечебното им свойство в списъка със заболявания, който прилагат фирмите за съхранение.
Виж целия пост
# 3
Не няма да съхраня поради ред причини и дано не се налага да ми трябва  Praynig
Виж целия пост
# 4
Няма да съхранявам, въпреки желанието си, защото сумата за мен е доста сериозна- около 4000-5000 лв.
Виж целия пост
# 5
Какво мислите за бъдещето на пролижението им.

Не съхраних.Всичко е в сферата на експериментите все още.В бъдеще дори може да се докаже, че са неприложими на практика.

Божке, такъв потресаващ ник не бях срещала - Гад Чевръста   Shocked Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не съхраних,за което понякога съжалявам.
Виж целия пост
# 7
Ако не беше толкова скъпо - да бих съхранила! Дано със следващото дете да имам възможност да го направя Peace
Виж целия пост
# 8
Някой ще ми каже ли нещо за Smart Sells, Английската банка. Кой е съхранявал с тях?


Не съм ги чувала-с всички АГ болници ли работят или само с една и коя е тя?

Чувала съм за Крео.

Аз може би ще раждам в частната МБАЛ Св.София, но незнам все още с кого работят  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Исках да съхраня, но нямах финансова възможност. Надявам за следващото дете да успея да събера парички.
Виж целия пост
# 10
Не не съхраних, защото не ми предложиха никакави гаранции, не\ми предложиха договор, нищо подписано от тях, аз обаче ми поскаха да се подпиша че няма да имам никакви претенции за нищо, НО ЩЕ СИ ПЛАТЯ КАТО ПОП.
Аз съм юрист и според мен какавото и да стои зад това истина или пирамида- документлно си е гавра с хората.
Има няколко по-стари теми, изчети ги.
Вземи копия от докуминтети и се консултирай с адвокат дали нещо ти гарантират те и какави гаранции ти дават.
Дори мбанките като отпускат кредит не са толкова нагли в общите си условия.
Виж целия пост
# 11


Не съхраних.Всичко е в сферата на експериментите все още.В бъдеще дори може да се докаже, че са неприложими на практика.

и аз така мисля Peace
Виж целия пост
# 12
Не съхраних. Консултирах се със специалист, който ми обясни че доста от това което се рекламира не е точно така и че за толкова много пари мога да купя нещо смислено за детето  Thinking.
Виж целия пост
# 13
Аз доста четох, но наистина не видях никакви гаранции и никакви доказателства за приложението им! Подкрепям казаното:

Цитат на: oceanid
, аз обаче ми поскаха да се подпиша че няма да имам никакви претенции за нищо, НО ЩЕ СИ ПЛАТЯ КАТО ПОП.

Все още имам малко време  да реша и ще следя темата!
Виж целия пост
# 14
Дарих ги  Simple Smile Не мисля да съхранявам, ако имам второ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия