бемки

  • 1 837
  • 7
Някой може ли да ми препоръча дерматолог, след бременността бемките ми са повече. Трябва да отида на преглед. Някой махал ли си е бемки? Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Доктор Троянова - работи в Онкологията и има частен кабинет. Тя е от лекарите, които най-добре могат да преценят коя бемка каква е и трябва ли да се махне. Simple Smile Тел:958-11-77 и 0888-87-64-82. Аз също имам много новопоявили се бемки след бремеността и това се случва често.
Виж целия пост
# 2
И аз днес ще ходя на дерматолог заради пустите беНки, нестига, че всяка година стават все повече и повече, ами и една от тях не е както преди, изменя се  Sad.
Виж целия пост
# 3
Доктор Троянова - работи в Онкологията и има частен кабинет. Тя е от лекарите, които най-добре могат да преценят коя бемка каква е и трябва ли да се махне. Simple Smile Тел:958-11-77 и 0888-87-64-82. Аз също имам много новопоявили се бемки след бремеността и това се случва често.

А в частния кабинет работи ли със здравната каса? И ако не - (не се смей много) заплащането на преглед на човек или на бенка е? Защото моя син има много бенки, та да знам какво да си приготвя. Не искам да го водя в онкологията.
Виж целия пост
# 4
Няма да се смея  Wink, но ще трябва да попиташ по телефона за това, защото аз не съм я посещавала още. Препоръчвам ти я, защото се занимава отдавна с такива неща и казват, че е много добра.
Виж целия пост
# 5
Доц. Балабанова - МА. Нормално е да са ти повече или по-големи бенките след бременност.
Виж целия пост
# 6
Имам и аз проблем с бемки и най вече по време на бременноста и след раждането. Имам няколко въпроса.
 Някой  ходи ли при   Доктор Троянова, какви са отзивите ви. Работи ли със здравната каса и прегледа каква сума е при нея. Много ще съм ви благодарна за всеки отговор. Благодаря предварително.
 
Виж целия пост
# 7
напоследък започнаха да ми се появяват доста бемки,за това бих бил много благодарен ако споделите впечатленията си от др. Троянова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия