За пушенето по време на бременност

  • 6 467
  • 109
Искам да ви попитам за пушенето по време на бременност какво ще кажете?
Виж целия пост
# 1
АМи нищо хубаво Mr. Green Аз спрях цигарите веднага, щом разбрах, че съм бременна. А преди това все не можех да ги откажа
Виж целия пост
# 2
Различни теми с еднакво заглавие newsm78
По вьпроса-твьрдо против цигарите по време на бременност.Бях пушачка и сега пак паля Mr. Greenно от момента,като разбрах,че сьм бременна ги спрях,запалих,когато Денис беше на 3 месеца.Ако кьрмих нямаше да пуша сьщо,но неможах Tired
Виж целия пост
# 3
пуших TiredНека сега ми издерат очите.По-лошо е да се пуши при кърмене
Виж целия пост
# 4
Много против.Аз също пушех и в момен когато разбрах, че съм бременна  веднага ги разлюбих и мъжа ми се облажи  с цяла кутия GD Laughing(тъкмо си бях купила цигарки).След това докато го кърмех пак не пуших.Едва сега когато вече не кърме пак ги започнах(да ме питаш защо) newsm78.Е това е! Недей да товариш товариш детето с твоите пороци.А да ти кажа честно не е толкова трудно да ги спреш когато знаеш какъв е залога.

Успех!

Виж целия пост
# 5
Твърдо против...
Аз ги отказах в мига в който видях малката точка на ехото, после почнах като спрях да кърмя...общо взето около 2 години по-късно....ма пак ги спрях...
Но за мен са несъвместими с бременност и кърмене.
Виж целия пост
# 6
   Спрях ги веднагически! Винаги съм си мислела , че ако случайно се роди с някакъв недъг, като е възможно виновни за това да не са цигарите ,/ но кой може да ти каже/, аз как бих се чувствала... Никога не бих си простила!
Виж целия пост
# 7
Изключително против съм.Ако искаш вреди на себе си,но недей да вредиш на бебчето,може да получи астма,алергии и какво ли не.Разбира се може и нищо да му няма,но едва ли искаш да провериш.Желая ти воля,за да ги спреш и лека бремнност.
Виж целия пост
# 8
Аз съм против .Категорично .
Виж целия пост
# 9
При предищната ми бременност, спрях цигарите още щом видях положителния тест, а при тази още преди теста защото ми ставаше гадно само от миризмата им
Истината е че има толкова много пушки които раждат живи и здрави деца, но само си помисли че цигарения дим стеснява кръвоносните съдове и това пречи на кръвоснабдяването на плацентата ти, оттам и бебето ти страда
Виж целия пост
# 10
Да не пушиш ще ти кажем!!!
Виж целия пост
# 11
По този въпрос разговарях с гинеколога си, когато бях бременна. По-опасно е да спреш цигарите изведнъж, от колкото да ги намалиш постепенно! "Една-две цигари не вредят" ми каза той и аз спазих това златно правило, но... кърмене и цигара - не!!!
Виж целия пост
# 12
Много, ама много съм против. Twisted Evil Като си решила да вредиш на себе си и нямаш инат да ги спреш, бебчето с нищо не ти е виновно, че да го тровиш.
Виж целия пост
# 13
АМи нищо хубаво Mr. Green Аз спрях цигарите веднага, щом разбрах, че съм бременна. А преди това все не можех да ги откажа
Peace
Виж целия пост
# 14
Дългогодишна пушачка съм. Имах проблем в самото начало на бременността, лежах в болница. Най-любопитното беше, че цигарите не ми ги забраниха, но секса ....... абсолютно да! Сега припалвам по една цигарка/от тези, най-слабите/ с кафето на един-два дни Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия