Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 5

  • 23 713
  • 322
Мили момичета, като абсолютна късметлийка, която се сдоби с прекрасно бебенце след втора инсеминация пускам новата темата. Надявам се да повлека крак и до Коледа да има много сбъднати мечти!
Късмет на всички Hug

В тези линкове можете да прочете за много успешни инсеминации Simple Smile

Разкази за успешни инсеминации (част 1)
Разкази за успешни инсеминации (част 2)
Успешни инсеминации
Анкета за успешни инсеминации

Линк към последната тема:

Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 4

Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета ,записвам се в новата късметлийска темичка ,и на мен ми предстои втора инсеминаци другата седмица дано ми е на късмет на мен и всички момичета.  Peace
Виж целия пост
# 2
Katche дано тази нова темичка пета поред се окаже късметлииска и повече момичета да успяват от инсеминации.Много полезни линкове  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравейте, и аз се записвам щом чух късметлииска и съм тук, въпреки, че моята инсеминация е далече януари месец искам да ви следя и да съпреживявам с вас, на всички желая успех Hug
Виж целия пост
# 4
Ами да взема да се запиша и аз. Искам мъничко късмет и за мен! Дано всички успеем!
Виж целия пост
# 5
Записвам се и тук ,да ви следя HugМного положителни тестове ви пожелавам!

Александра,  Hug ,ще успееш! Hug
Виж целия пост
# 6
Дано тази тема да бъде най късметлийската fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Успех на всички Hug
Виж целия пост
# 7
 Здравейте, момичета! Дано да е на късмет новата тема и аз се записвам да я следя, въпреки че все още не насрочено инсето ми, защото изникна проблем с НК клетките и правих вливане на интралипид. Успех момичета и бъдете силни! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен Grinning
Може би някои от вас знаят за мен ама аз пак да си кажа Embarassed
В понеделник се готвех за инсе и по закона на Мърфи при два фоликула в петък по 15мм отивам в понеделник и познайте какво, те се спукали  Sad
Аз имам две бременности спонтанни, но за съжаление неуспешни и сега от нерви ли и аз незнам не мога да забременея повече от 1 година.Понеже пих три месеца клостилбегит, сега трябва да почивам та се чудех какви изследвания да си направя през това време.Мисля да пусна на мъжо една спермограма за всеки случай, че не съм му правила от 6м, но ще съм благодарна да ме посъветвате дали да не я пусна първо нормална и после ако се налага разширена, досега не е имал проблеми.А на мен мисля да започна с един хормонален статус, но пак въпроса ми е дали знаете колко време след клостила ще са реални резултатите.Ще съм благодарна на всички, които ще ми пишат.
Питала съм док той смята, че няма нужда от никакви изследвания, но мен не ме свърта, искам да знам че поне това което зависи от мен съм го направила.
Виж целия пост
# 9
Александра,  Sad Hug
Виж целия пост
# 10
motoneti, пусни разширена спермограма, обикновената няма да ти даде много информация.
Виж целия пост
# 11
И аз се записвам в новата темичка дано донесе много много  Grinning
Аз съм в очакване днес ми е 6 ден от инсето
Честит празник дано догодина  на този ден всички сме  с по  по едно /може и с по две / бебчета Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 12
записвам се и аз в новата тема  ,дано да бъде   на късмет на всички нас  ида ни донесе много усмивки Laughing
Дано тази Коледа да бъде вълшебна  и да донесе много EFP
прегръщам всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 13
Здравете искам да попитам по запознатите, значи предстои ми инсеминация януари, но така и с доктора все още не съм говорила имам час на 7 януари, тъй като при него ме праща доктор Кацаров, пускала съм хормони юли месец от тогава съм ходила при няколко доктора всички казаха че били добре, само че доста поизчетох за ТСХ и се замислих, че май е завишен, бихте ли се изказали
FT4 16.58
TSH 3.13
TAT 18.35
MAT 8.24
Аз ще отида на ендокринолог, но въпросът ми е може ли с тези резултати да отложат инсеминацията, или може би трябва да пусна пак Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
здравейте, момичета - записвам се и аз в новата късметлийска тема. Днес ми е 11-ти ден от инсе след стимулация с меногон и се надявам на късмет, и не само се надявам ами и силно вярвам....  Може да не е сега от първия път, но все някога ще стане - убедена съм! за всички нас!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия