Да заменя ли БТК с Кейбълтел - 3 в 1

  • 1 738
  • 15





Момичета,искам вашето мнение за тази ТВ.
Сега имат промоция - безплатно включване.
Предлагат интрнет;ТВ и стационарен телефон със 150 безплатни минути.
Та питането ми е относно :
1)  интернета - доволни ли сте от него и дали прекъсва често подаването на сигнала
2)  стационарния телефон - дали има надписвания на разговори както в БТК (свободни съчинения).На мен лично ми дойде до гуша от БТК....
Чакам вашите коментари и съвети.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Интернет-не!!! Пък и до колкото разбрах ще се сливат с Евроком Confused
Виж целия пост
# 2
чувала съм ,че съпорта им е много зле..
Виж целия пост
# 3
Не знам Кейбълтел как са, ама БТК са повече от ужасни. Работих в офис, където нетът беше от БТК и не мога да Ви опиша колко разправии имаше. В никакъв случай не избирай БТК. ooooh!
Вкъщи съм си на СитиЛан и нямам проблеми, много съм доволна. Вярно, че имам само и-нет, но поне е качествен. Peace
Виж целия пост
# 4






Аз от нета на БТК съм доволна,но ми омръзнаха техните надписвания
за проведени разговори- то не бе Варна;Добрич;Плавдив,но последният път прекалиха - импулсни телефони !!!!
Та за това искам съвет !
Виж целия пост
# 5
аз съм с нет на бтк за сега сме много доволни и от тел. и от нета,даже са и коректни за мое учудване пу-пу
Виж целия пост
# 6
Аз съм с трипъл плей пакет на Кейбъл Тел и съм много доволна но съм във Варна  не знам дали има някакво значение всъщност newsm78 но до сега съм нямала проблеми  Peace
Виж целия пост
# 7
На 2-ри декември ще дойдат да ми пуснат Трипъл плей, ако можеш да изчакаш до тогава ще ти кажа как е Grinning. Дано не съм се прецакала, защото договора им е едногодишен.
Виж целия пост
# 8






Люта чушка, аз затова съм пуснала темата - за да видя дали са доволни от стационарния телефон (не само нета).Да знам дали да се прехвърля към тях,дали си заслужава...
Ти имаш голям кураж да се преместиш без някакви отзиви.....
Виж целия пост
# 9
Съседът работи в Кейбълтел и от него знам,че интернета им е ужасен.
Виж целия пост
# 10
Да, така е, хвърлих се с главата напред, но видях, че цените на тел. разговори са добри. Сега ще видим как е. Все пак трябва да има луди глави като мен, за да разказват после Wink.
Виж целия пост
# 11








Валя 78, огромно благодарско!!!!
Виж целия пост
# 12
Ние иначе сме на аналоговата на Кейбълтел и не е лоша.Пробвах цифровата,но не намерих разлика и се отказах.И това при положение,че сме с нов голям и хубав телевизор.Плюс това на цифровата почти всички хубави програми се заплащат допълнително и таксата на месец става много висока.
Виж целия пост
# 13
Аз ползвам БТК, но имах много разправии преди да спра изходящите.
Минахме на такса 7лв и си инсталирах just voip.
Сега говоря по 300мин. на седмица безплатно, с всички стационарни телефони дори с други страни.
И само 20лв за 4 месеца.
Вече не се ядосвам с надписани сметки.
 
Виж целия пост
# 14








Ние сега спряхме изходящите,но аз се побърквам като знам,че не мога да въртя....
Ивка-щастливка, какво е just voip? От кога го ползваш? Може ли повече инфо за него?
Аз тъкмо си мислех да си взема сим карта на Вивател....
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия