+ тест два дни преди закъснение

  • 918
  • 6

Пиша тук от много време . Преживях мисед и операция, сега имам + тест два дни преди закъснение .Бях на лекар  и естествено още нищо не се вижда . На ехографа имаше нещо ,но лекаря  каза ,че е от това ,че не съм ходила доста време по г.нужда или може да е голяма киста .Гледана съм само преди месец на ехо .Възможно ли е за толкова бързо време да стане киста и от нея може ли да има + тест . Сега след семица съм пак на доки .Много ме е страх да не се повторят нещата. Изписа ми утрогестан орално .Имам увеличени НК клетки 17% и правих една вливка август на интралипид .Живот и здраве като се потвърди бременност смятам да направя контрола и отново вливка .
Виж целия пост
# 1
kali 61   искрено се надявам да си бременна и всичко да е наред . Не мисля че от киста може да се даде погрешен  резултат при тест за бременност , а и доктора трябва да е сигурен че е киста , поне така мисля newsm78 . За твое успокоение пусни кръвен , след два дни го повтори и дано стойностите са се удвоили . При това положение , дори и да има бременност тя няма да може да се види на ехограф , така че не се притеснявай затова че не сте я уловили .  Praynig
Виж целия пост
# 2
Първо ЧЕСТИТО!
От киста няма как да имаш + тест за бременност.
Смело с Утрогестан-а и мен ако питаш, звънни на лекаря, изписал лечението с интралиида, за да питаш кога и как да действаш.
Лека и безпроблемна!
Виж целия пост
# 3
Здравей Kali 61 не искам да те стресирвам но преди известно време моя позната беше с положителен тест много бяхме щастливи всички защото 5 год.го чакаха.Отиде на преглед и се оказа че има киста така че е възможно.Искренно се надявам да е бременност пожелавам ти успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Е ква е тая щуротия,киста и +++ резутат?
Може да има и киста и бременност,но кистата не дава +++ резултат!
Виж целия пост
# 5
От киста няма как да имаш положителен тест Naughty
Освен да ти пожелая успех и дано всичко е наред...няма какво друго

ПП Аз също видях положителен тест 3 дни преди очакваният цикъл Peace
Виж целия пост
# 6
Е ква е тая щуротия,киста и +++ резутат?
Може да има и киста и бременност,но кистата не дава +++ резултат!
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия