Отслабване на бебето.

  • 1 175
  • 11
Синът ни е на 1г и нещо в последната седмица имаше диария , но може да се каже че му мина и сега всичко е наред със стомахчето , обаче яде по малко и един вид отслабна физически. Споделете опит и съвети как да го накараме да си яде като преди. Не е пълен , не е слаб , просто се вижда че отслабна физически. Мерси на отзовалите се.
Виж целия пост
# 1
И сина ми е отказвал да се храни като боледува, след което отслабва по малко.Но аз не го гоня да го храня.Приготвям му любимите му храни, гледам да предлагам повече плодове и зеленчуци и нещата влизат в релси.Малко по малко апетита му се връща.
Ако не е отслабнало много детето и се храни просто трябва да изчакаш апетита му да се върне, но не го насилвай.
Виж целия пост
# 2
Важното е да не насилваш детето.
Предлагай му по малко и начесто храни, които обича.
Ако обаче видиш, че апетитът му трайно отслабва по-добре се консултирай с педиатъра да ви предпише нещо, което да повиши апетита.
Виж целия пост
# 3
.Приготвям му любимите му храни, гледам да предлагам повече плодове и зеленчуци и нещата влизат в релси.

.


не съм насилвала нещата ,това води в повечето случаи детето до отвращение от храната.Бъди търпелива постепенно всичко ще се нормализира Peace
Виж целия пост
# 4
А дали е възможно от това че му никнат зъбки , да му се убие апетита ? Ползваме хубави мазила от Америка и Германия , но явно си го мъчат много.
Виж целия пост
# 5
да ,на пълно е възможно и от зъбите да е Peace
Виж целия пост
# 6
Може и от зъбките да изгуби апетит.Като го боли детенцето. Tired
Виж целия пост
# 7
А не е ли възможно да е порастнал на височина и да оставаш с погрешно впечатление?Претегли ли го?
Аз често съм си задавала подобни въпроси ,защото моето момиченце расте много високо за възрастта си и изглежда доста слабичко.Обаче като я кача на кантара виждам ,че няма място за притеснение.
За апетит нейната лекарка даде витамини  и има ефект Peace.
Виж целия пост
# 8
Може и от зъбките да изгуби апетит.Като го боли детенцето. Tired
    newsm78
Виж целия пост
# 9
Да може и от зъбките да е .Не го насилвай,малко по малко ще си възвърне апетита  Peace
Виж целия пост
# 10
Търпение! Моите и двамата изкараха онзи гаден вирус лятото и отслабнаха доста. Трудно и бавно си възвърнаха апетита (а те си го имат и двамцата), но щом проядоха отново и килограмите им се възстановиха. Не се шашкай, ще се оправи детето!  Hug
Виж целия пост
# 11
Нормално е, ще си навакса не се тревожи Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия