Как бихте постъпили вие дайте съвет

  • 413
  • 4
Здравeйте,мами искам да ви попитам вие как бихте постъпили .Моето бебе е на 9 ет месеца и за сега сме сутрин и вечер на ам ,обаче вечер много се буди и сигурно огладнява .Въпроса ми е да заменя ли вечерното мляко снещо друго или не ,питах педи тя каза не ама тя за всчко казва не даже още не ни е разрешила да се храним на детска кухня не знам защо.Вие как бихте постъпили ,само да кажа че опитвах с бисквитки в млякото но не ги иска ,плюва всичко а вечер като се събуди и и дам вода изпива по 50 60 грама и това ме въвежда на мисълта че е гладна .Забравих да отбележа ,че сутрин се събужда много рано 5 и 30 и 6 часа и изпива 250 гр мляко. Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Мисля че тази тема е за другия под форум и модераторите ще я преместят .. Simple Smile
Възможно е да е гладно , да .
Аз давах към 6 часа  каша и после я кърмех преди да заспи .
Възможно е обаче честите събуждания да се дължат и на зъбоникнене .
За детска кухня обаче и аз си мисля че ви е  раничко .
Виж целия пост
# 2
Извинявам се найстина е така за друг под форум е .Моля и модераторите да ме извинят и ако не им представлява трудност да я преместят.
Виж целия пост
# 3
Може да му е топло или студено . 
Виж целия пост
# 4
А теб защо те притеснява да й даваш АМ, когато се събуди? Щом е гладна, значи има нужда и не виждам причина да не се дава! Освен това, така може да започне да спи до по-късно, което вероятно ще е плюс и за теб!   Simple Smile
А за кухня и според мен ви е рано!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия