Молба до всички родители на деца с увреждания

  • 1 508
  • 12
Мили ,майчета,моля ви всяка от вас,която има време да изпрати на мен или Ажелия диагноза на детето си в проценти,с конкретни цифри да сметне колко и струва лечението му за година (има неща,които не с екупуват всеки месец)-процедури,лекарства,помощни средства и прочие-толкова по толкова равно на толкова,а накрая да посочи и това,което осигурява за нейното дете държавата-детски,интеграционни и прочие "екстри".
Искаме да напишем писмо в,което конкретно се посочва какво е нужно на дете с увреждания,не по принцип,а според заболяването и тежестта му  и какво прави държавата по въпроса,защото много се тръби колко много дават,а на практика всъщност нищо не правят.
Знам, че има подобни теми, но искаме конкретни суми, по точки и изчислени разходи и приходи , нямаме физическата възможност да сумираме и напишем всичко сами,а е важно да конкретизираме до най-малкия детайл.
Благодаря предварително на всички.
Пишете ми на -ailo_ailo@abv.bg
Виж целия пост
# 1
Давам отчет.
Аз досега имам  2 отчета/така де Wink/.
Майка на дете с Аутизъм и  дете с двигателни и зрителни проблеми, очаквам обещани още 3.
Хайде момичета, нужна ни е тази информация, не можем да се справим сами.
Виж целия пост
# 2
 Cry,все още нямам нищо на моята поща,май Масларова ще се окаже права,че парите ,които дава стигат за лечението на едно дете с увреждане.
Що ли тогава под сурдинка всички мрънкат? newsm78
Хайде ,девойки,няма как да знам всяка диагноза с подробности.
Виж целия пост
# 3
pogar ,писала си накрая на темата,ама в началото е всичко за което питате,просто отсейте важното,а то е доста и изчерпателно Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245234.0

Виж целия пост
# 4
Пратих ти мейл.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодарим на всички изпратили информация. Hug  bouquet
Моля ви,все още чакаме инфо за:
синдром на Даун,муковисцидоза,диабет,астма и още много други.
Знам,че повечето от децата са ни с по няколко диагнози.
Моля ви!


Виж целия пост
# 6
И аз ще изпратя ЛС.  Hug
Виж целия пост
# 7
 Hugблагодаря .
Виж целия пост
# 8
И аз по-късно или утре ще напиша и пратя също. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Писах на лични на Ажелия.
Виж целия пост
# 10
 Hug  bouquet,
Виж целия пост
# 11
И аз писах ЛС.
Виж целия пост
# 12
Всички сте страхотни. Hug  bouquet
 Cry,плаче ми се като гледам колко струва живота на децата ни,и колко "МНОООООГО" и пука на държавата за тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия