Бебета и терлички - въпрос

  • 3 349
  • 62
Носят ли бебетата ви терлички и как успявате да ги задържите на краката им? Бабите са наплели много и различни, но моята пикла бързо ги събува и непрекъснато са й голи краката (е, по чорапки/ританки).
Става дума за терличета от този тип:

Виж целия пост
# 1
Хм, редовно ги намирах да висят на ританките, а те самите- свлечени надолу. С риск да обидя бабите, им казах, че няма смисъл да плетат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
не съм му обувала такива чудесии Laughing
Виж целия пост
# 3
На мястото на връзките слагаш ластик/плосък/,така че хем да не му е стегнато крачето и да се очертава,хем да не му е хлабаво.Аз така правя.А може би мамите ще ти дадат и други идеи.
Виж целия пост
# 4
Ама как не съм се сетила за ластик бе!  ooooh!

А иначе ми харесва да ги обувам, защото мисля, че топллят повече от платнените. Когата са на крачето, де.
Виж целия пост
# 5
И на двете си деца съм слагала и слагам терлички ( е на баткото вече слагам и пантофки)  Peace
Виж целия пост
# 6
Слагала съм и друг е въпросът,че едвам и ги задържам на краката.
Виж целия пост
# 7
Докато беше малък носеше терлички.Според мен нищо не може да стопли по добре стъпалцата,а нашите бяха доста често студени.За задържането сега се сещам,че често пъти не се получаваше.Ама какво да се прави,нали си нямам друга работа-Той ги изхлузва,аз ги слагам на краченцата и така.
Виж целия пост
# 8
Миналата зима като беше бебе спасявахме положението с термочорапки - само тях не събуваше.
Виж целия пост
# 9
Обувах му терлички,трудно ги задържаше на крачетата.А как не съм се сещала за ластичетааа... newsm78.
Виж целия пост
# 10
Слагала съм и друг е въпросът,че едвам и ги задържам на краката.
и аз така, до 4-5 месеца, защото после става война и постоянно събуване и обуване Outta Joint
Виж целия пост
# 11
Аз обувам на дъщеря ми терлички,защото са с връзки и по трудно ги събува от другите.Засега не съм имала този проблем,тоест събува ги,но рядко.
Виж целия пост
# 12
Аз обувам на дъщеря ми терлички,защото са с връзки и по трудно ги събува от другите.Засега не съм имала този проблем,тоест събува ги,но рядко.

Ами те и нашите са всичките с връзки. Връзвам ги понякога даже доста стегнато и пак без ефект. Нали през повечето време лежи по гръб и като рита си ги изхлузва...  Tired


Ама още утре отивам за ластици! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Аз слагах по-дебели чорапки (вместо терлички) върху ританките и тях трудно ги събуваше. Като беше под три месеца пък слагах чорапките под ританките. Сега вече е с терлички с гумени топченца отдолу да не се хлъзга - не им обръща много внимание, само когато много се отегчи се сеща за тях Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Да, обувам и терлички в по-студено време  Peace Моята баба и е наплела един чувал  Whistling  Имат си връзки,които завързвам отзад на крачето,иначе ги развързва  Crazy Идеята с ластика е много добра,само че ме мързи да я осъществя.Трябва да накарам майка ми да се заеме  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия