Захароза

  • 759
  • 4
Интересно ми е дали знаете какво е влиянието на този въглехидрат в бебешките млека и каши.В книгата на Иван Звездев пише,че в кашите не трябва да има захароза.В кашите на Милупа/които мн. ми харесват/ има,а сега погледнах и в АМ май Милумил/исках да сменя нашия Аптамил 3,че е доста по-скъп от Милумила/.В листовката на Лактана Био като плюс е написано -без захароза.Та съм объркана-хем не трябва да я има,но все пак и то в скъпи продукти се среща. newsm78Ако знаете нещо- пишете!
Виж целия пост
# 1
Захарозата е най-обикновената бяла захар. Ти решаваш дали да даваш на детето храни със съдържание на захар или не.
Виж целия пост
# 2
Захароза
Прочети сама  Wink.
Виж целия пост
# 3
Най-обикновенна захар. Има я в почти всички бебешки храни, даже за мое учудване съм виждала месни и зеленчукови пюрета със захар. Според мен, ако е в разумни количества не е чак такъв проблем. Ако детето не дебелее и му се мият редовно зъбите няма страшно. Но все пак не трябва да се прекалява. Аз за това в попари, кремчета и др подобни слагам фруктоза.
Виж целия пост
# 4
Както се казва- какво им е пречило да си го напишат "захар"! newsm78Иначе аз подслаждам с плодови пюрета,но на Хип и крушата на Семпер и Бебивита,които нямат добавена захар.
Благодаря за отговорите!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия