Колко време след секцио?

  • 12 353
  • 20
Искам да попитам всички мами,колко време след секциото  се обезкосмихте за първи път?И кога започнахте да водите пак полов живот?
Виж целия пост
# 1
Обезкосмих се на 7-8 ден след като се прибрах във вкъщи и то с голям страх ,но видях че е нямало за какво  Laughing .Започнах пак полов живот  на първия месец  Peace
Виж целия пост
# 2
Обезкосмих се след първия преглед и махането на конците, секс, след като ми спря кървенето ! Може би е било към втория месец  Rolling Eyes!
Виж целия пост
# 3
веднага щом ставаха за скубане Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Преди раждането бях на кола маска, така че поне месец изкарах до следващото ходене на козметик. За секса - месец и половина почаках.
Виж целия пост
# 5
Обезкосмих се след махането на конците - около 10 дена след операцията. Секс - месец след това.
Виж целия пост
# 6
Обезкосмих се след 7 дни до колкото си спомням,половия живот след около месец.
Виж целия пост
# 7
Обезкосмих се на 7-8 ден, след като ме изписаха от болницата. Секс - месец и половина след операцията.
Виж целия пост
# 8
Обезкосмих се още в болницата може би третия или четвъртия ден с бръсначката,а полов живот нямам спомен Crazy
Виж целия пост
# 9
Еее обезкосмила съм се тогава,когато са ми поникнали космите.
Не съм броила колко дни са минали от секциото Laughing
А секс -след 40-я ден Peace
Виж целия пост
# 10
Обезкосмих се още в болницата(лежахме 10 дена)щях голям храсталак да завьдя,ако чаках до нас Mr. Green
Полов живот кьм втория месец.
Виж целия пост
# 11
Обезкосмих се като се прибрах вкъщи,а секс -след 40-50 дни когато ми свършиха лохиите.
Виж целия пост
# 12
Не съм спирала да се обезкосмявам през цялата си бременност, включително и докато бях в болницата 10 дена. Не виждам връзката на операцията с обезкосмяването.
Полов живот започнах след като ми спряха лохиите - на 40-тия ден.
Виж целия пост
# 13
Обезкосмих се след махането на конците - около 10 дена след операцията. Секс - месец след това.
Peace
Виж целия пост
# 14
Обезкосмих се веднага след като се прибрах в къщи,в болницата не ми беше много удобно.Ами те космите ми са под разреза и проблеми нямаше.А и с тези съвременни конци,които сами паднаха,започнах да се къпя веднага след изписването.
Секс правих след като ми спряха лохийте,т.е. след около 50 дни и повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия