Въпрос за детското легло

  • 1 590
  • 29
Здравейте!Чудя се кога да махнем решетката на детското легло.Притеснявам се нощем да не пада много малката,тъй като спи в отделна стая.Дайте съвети и мнения как сте процедирали вие с вашите дечица. Hug
Виж целия пост
# 1
А защо бързаш да я махаш?

Рано ни е още но се записвам да знам за като му дойде времето.
Виж целия пост
# 2
Не бързай да я махаш,ако се махне има специални прегради по магазините.
Виж целия пост
# 3
Ако си сигурна, че през нощта, докато вие спите, няма опасност малката да се опита да прескочи, не бързай да махаш решетката. А иначе - наистина има специални прегради за детски креватчета. Аз мисля по-нататък да вземем такава.
Виж целия пост
# 4
Ами като се събуди примерно и не отида веднага да я взема и започва да се ,,люлее,, на решетката и ме е страх по скоро да не се счупи и да падне.Мисълта ми е да и слиза самичка и да идва при нас,но по време на сън ще пада постоянно. Thinking
vivi_an,какви са тези прегради, за които говориш?Аз си мислех да наредя пред леглото от тези пъзели гумените,евентуално да не пада на килима/паркета директно Embarassed
Виж целия пост
# 5
Момичета сега ми хрумна ако има вариант да махна поне една пръчка от решетката по към края може би няма да пада по време на сън и като се събуди да  идва сама newsm78Сега спинка но после ще погледна за такъв вариант.Все пак събирам още съвети Peace  bouquet
Виж целия пост
# 6
какви са тези прегради
влез в danet.bg - Обезопасяване - Сигурност в дома, на втората страничка. Там ги има. Сори, ама не знам как да пусна линк  Grinning.
Виж целия пост
# 7
И ние мислим да я отделим малката на пролет в друга стая и аз мисля да махна една-две от пръчките на края за да може ако реши да излезе. За други варианти не съм мислила.
Виж целия пост
# 8
идеята за махане на една,две пръчки ми допада Peace
ще следя темата Grinning
Виж целия пост
# 9
Не бързай. Моят още пада  Grinning
Две от пръчките в средата му махнахме преди месец  Peace
Виж целия пост
# 10
Ами като се събуди примерно и не отида веднага да я взема и започва да се ,,люлее,, на решетката и ме е страх по скоро да не се счупи и да падне.
Да, нашия два пъти така се преметна през решетката на кошарата. Понеже леглото има опция с още едно ниво надолу, смъкнахме матрачето. Щом се върти много докато спи, може би ще ви свърши работа допълнителна преграда.
Виж целия пост
# 11
Не е нужно да я махаш цялата на леглото на дъщеря ми има 3 или 4 пръчки,които мога да махна,ако преценя,мисля,че е по-добрия вариант.
Виж целия пост
# 12
идеята за махане на една,две пръчки ми допада Peace
ще следя темата Grinning
и аз
Виж целия пост
# 13
  И с двете деца процедирахме с махане на пръчки в единия край на решетката. Научих ги да слизат с дупето напред и нямаше проблеми.Когато се поотракаха , започнаха да идват при нас на спалнята посред нощ  ooooh!и затова решихме да махнем решетката изцяло.Смятах ,че тя е причината да не искат да си спят в леглото , но май не е била тя Rolling Eyes. На нейно място мъжът ми постави декоративна дъска с ширина около 20 см., колкото да не може детето да се изсипе от креватчето докато спи. Сега малкия кога спи в креватчето , кога при нас.... Tired
Виж целия пост
# 14
Махнахме решетката,когато започна да я прескача Wink.
Ето едно от решенията,за което ставаше въпрос малко по-горе:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия