Пукане на челюста при кърмене ?

  • 742
  • 4
Докато се кърмим се чува и усеща как челюстта на бебка пука. Вярно че е лакума. Не при всяко хранене е така.Тревожа се дали мога да направя нещо. Понякога на 5 тата минута се разплаква и дърпа глава, въпреки че е гладна.
Освен това имам много кърма и ми се струва че се дави..... и плач и прекъсване на кърменето.
Помогнете ми със съвет, ако ви се е случвало.
Виж целия пост
# 1
Дали пука челюстта, или се чува цъкане - ако имаш много мляко, е възможно да се чуват такива звуци.
Може да изцеждаш мъничко преди кърмене, за да намалиш силата на струята.
Виж целия пост
# 2
Макар да звучи странно, майка ми казва че често се случвало да се "разкачат" кокалчетата, на времето е имало баби които са намествали кокалчета, каквото и да значи това. Скоро и аз чух Емма да пука така.
Виж целия пост
# 3
Аз съм голям човек и имам проблем с челюстта,та и при мен пука,но само ако си отворя много широко устата.Едва ли звука,който чуваш е от пукане на челюстта.
Виж целия пост
# 4
Странно, дано се включат Бу или Хедра или някоя от мамите, които са по запознати. Иначе дъщеря ми на същата възраст също издаваше странни звуци докато сучеше, беше доста шумна  Laughing, но с времето мина. Според мен това се случваше защото, тя много бързаше докато суче и явно в началото е тръгвала по силна струя отколкото може да поеме, въпреки че не ми се е давила, знам ли. Просто с времето мина, но при вас може да е друго, а не по шумно сукане, макар че според мен ако я болеше нещо или й е некомфортно тя няма да суче въобще, още по малко лакомо, така че най-вероятно няма никакъв проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия