Как да изсуша изпран GSM

  • 2 891
  • 10
Току що изпрах GSM-а на мьжа ми-Sony Ericson P-900.Как да го изсуша и дали ще проработи.Усетихме се на 20-30 минута откакто включих пералнята...
Виж целия пост
# 1
Изкарайте батерията и го подсушете със сешоар, но не включвайте GSM-а. Най-добре го занесете в сервиз за профилактика, ако е гаранционен молете се да ви уважат гаранцията, в противен случай шанса да работи е 50%. Успех.
Виж целия пост
# 2
Аз преди известно време си изпуснах моб.телефон в тоалетната Embarassed Не беше стоял 20 мин във водата, разбира се. Мъжът ми го разглоби, подсуши го със сешоара и после му нямаше нищо Wink Телефона ми беше една "дървена" Нокиа.
Виж целия пост
# 3
Не вярвам да има особени шансове въстановяването (препарати, екранчето се е просмукало), но:
1. Разглобява се доколкото е възможно
2. Изплаква се обилно с топла вода
3. Желателно е накисване 5-10мин. в дестилирана вода
4. Накисва се в медицински спирт 2-3мин.
5. Изтръсква се, подсушава се доколкото е възможно и се оставя на топло (не и горещо) да изсъхне. Може отдалеко да се духа със сешоар.

След това внимателно с сглобява, включва се към тока и ако не тръгне: 2е седмици ракийка, салатка и секси облекло!!!  Laughing
Виж целия пост
# 4
В магазина Peace
Виж целия пост
# 5
Я направо един нов за Коледа.
Не си играйте да сушите и не знам си още какви щуротии.
Виж целия пост
# 6
Изсушихте ли го? Работи ли или е на сервиз?
Виж целия пост
# 7
Доколкото чух при такива случаи е било добре да не се правят никакви опити за подсушаване и телефонът да се занесе на сервиз в чаша вода.  Thinking
Виж целия пост
# 8
Доколкото чух при такива случаи е било добре да не се правят никакви опити за подсушаване и телефонът да се занесе на сервиз в чаша вода.  Thinking
Да! И в компанията на златна рибка и крило от прилеп!

Мислите ли, че в сервиза ще подходят сериозно по случая освен ако не им се примолите, че имате безценна информация вътре. Но тогава ще си платииите.
Виж целия пост
# 9
 Joy Най-добре съхне на радиатор, най-бързо на котлона, ама може да се разтопи, сушоара може и да му отвее информацията. Wink Peace Най-добре е със щипка на простора!  Mr. Green Класика! Ако е Нокия - ще заработи, за Сонито не съм сигурен
Виж целия пост
# 10
Горката.Представям си,ако се беше случило на мен.Моя просто нямаше да се трае...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия