Стоматолог в София в неделя и по празниците?

  • 39 337
  • 11
Моля ви да ми препоръчате стоматолог в София, който да работи през уикендите и (евентуално) на празнични дни. Питането ми е спешно, както може би се разбира Confused Благодаря предварително на всеки отзовал се!  bouquet
Виж целия пост
# 1
  Веднъж по празници ползвах услугите на стоматолог в клиника Малинов. Peace Но не беше нещо сериозно,така че не мога да съм обективна,като говоря за качеството.
Виж целия пост
# 2
Ним, клиника Евродент 93. Намира са на Руски паметник-адресът е бул. Македония 46, партер, ап.1; тел.9525299     9525277. Клиниката е денонощна, със сигурност работят и в неделя, но за по празниците- не знам, трябва да се пита. Зъболекарите са много, аз лично ходя при Миглена Александрова. На посочените телефони ще разбереш кога е на смяна. Кажи, че те праща Мая Милошева, ако се наложи.
Виж целия пост
# 3
Благодаря много на всички отзовали се!

За архива да кажа, че и на Гурко 52 работят денонощно, клиниката е Медико Стоматологичен Център 2000, 02/9861876 За качеството не мога да коментирам, но бях на зор и там намерих отворени врати.
Виж целия пост
# 4
Дентал Лабор 5 на петте кьошета.Има и на други места май.
И ео-дент(www.eo-dent.com).Аз не съм доволна и от двете места обаче.
Виж целия пост
# 5
Дентал Лабор 5 на петте кьошета.Има и на други места май.
И ео-дент(www.eo-dent.com).Аз не съм доволна и от двете места обаче.

Би ли споделила защо не си доволна от ЕО Дент? Аз мислех към тях да се насоча от утре, защото са ми точно пред офиса. Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз също ще препоръчам стоматологичния кабинет, който Ним е споменала - на Гурко 52. Редовно посещавам др Мерджанова там (редовно, тъй като реших да си оправя всички проблемни зъби, да сменя пломби и т.н.) и съм адски доволна. По-мила, спокойна и всеотдайна лекарка не бях срещала. А и най-важното, поне по мои наблюдения, работи много добре. А принципно съм ходила при мноого стоматолози в миналото и мога да сравня.

Колкото до кабинета, да денонощен е и се води спешен кабинет. Т.е. по което и време да отидеш, някои от дежурните лекари ще те приеме. На мен лично ми се наложи на 31ви и на 1ви януари сутринта да посетя кабинета и Др Мерджанова ме прие без проблем и всичко беше ок. Simple Smile Доста мои приятели и колеги вече са при нея и засега са много доволни. Simple Smile

Който и стоматолог да изберете, успех! Защото наистина е много важно да попаднете на добър такъв. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
В Евродент на пл. Македония - 46 [miglena.i.alexandrova@abv.bg] д-р Миглена Александрова работи спокойно, безболезнено и винаги с усмивка. Рядко се среща в днешни дни, но пък си струва. А и не взима скъпо. За повече инфо - 0885 74 25 25 Директно е на линията. Ако не вдигне веднага - бачка. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ако някой се интересува мога да препоръчам сайт на ЛС Peace
Виж целия пост
# 9
Дентал Лабор 5 на петте кьошета.Има и на други места май.
И ео-дент(www.eo-dent.com).Аз не съм доволна и от двете места обаче.
Преди няколко години и на мен ми се наложи през почивни дни (1-ви май) да отида на зъболекар. Категорично НЕ съм доволна от Дентал лабор 5.
Безкрайно некомпетентна зъболекарка, чието име не запомних. Вече дори и да ми се наложи по празници ще чакам моя зъболекар да се върне в София.
Виж целия пост
# 10
Евродент , определено е добра клиника.. поне от скромен опит мога да съдя. Вчера, в страшни мъки, се разтърсих из форуми по въпроса и си избрях едно от многото предложения. Благодаря на Провидението , за което Simple Smile. Като патил човек от не един зъбобол, зная какво би искал да разбере всеки в подобно положение. Не съм бил при по-деликатен стоматолог! Обгрижи ме като малко дете, и без да питам, всичко обясни, търпеливо отвори кладенеца на цялото ми страдание и източи неусетно всичката болка.  Държа да отбележа, че вече трето денонощие виех като куче, проклинах, като стара баба, клетите си несгоди и дори мисълта за кътника караше ченето ми да пулсира.
Та.. Евродент се намира на Руски паметник, санким бул. "Македония" 46. До там се стига и пеш, и с различните средства за градска мобилност: тролейбус номер 1, 5, 7.. автобус 74 и 260, трамвай 5 и 19. Дори не трябваше да катеря стълби, Евродент 93 е партерно разположен. тел 02/ 952 52 99 и 02/952 52 77
Мен ме пое Д-р Кадрова, златни и ръцете!
Виж целия пост
# 11
Като човек с доста проблеми по зъбите съм обиколил доста места, но категорично мога да препоръчам само тези 3 :

- Орлов мост - като се тръгне нагоре по павираната уличка ("Цар Иван Асен II") не след дълго - вдясно, има си табела, за съжаление не помня точния номер, понеже си го намирам по табелката - д-р Виделова

а за спешно - Младост 3 - клиника Младост Дент www.mladostdent.com и поликлиниката в Дианабад - www.stomatologbg.net и двете са денонощни.

Малко са в един район, понеже съм от Младост, но все пак може на някой да свърши работа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия