Електронна домакинска везна !

  • 2 612
  • 14
Обмислям варианта да си купя такава, но не знам дали въобще ще я използвам толкова, че да си заслужава инвестицията Rolling Eyes. Споделете, често ли използвате вашите ?
Освен да меря съставките на някой кекс ( а такъв не правя често), да меря грамажа на продуктите, които ми трябват за диетата на която съм в момента (тя няма да е вечна),  за друго не се сещам да я ползвам !
А така си харесах една Crazy, пък дали ми трябва толкова :о:!?!
Виж целия пост
# 1
 Peace И аз съм в същата чуденка. Намислила съм за Коледа да се сдобия с хлебопекарна и май ще ми трябва такава везна.
Виж целия пост
# 2








Подариха ми  стенна ел.везна с часовник ,таймер и термометър - много е красив аксесоар за кухнята.Вярно е,че го ползвам  само за контрол на продавачите и на пакетираната храна и когато трябват малки грамажи -10;15...Азсъм си доволна!
Виж целия пост
# 3
Моята везна е Филипс - малка, компактна и тегли до 5кг.
Изключително съм доволна.
Използвам я предимно когато правя разни тестени неща
Виж целия пост
# 4
Айде и тук да се цопна, че и аз съм в същата чуденка  Rolling Eyesза такава везна, само ги оглеждам, посягам да си купя и се отказвам с мотива..... ех за какво толкова ще е ползвам. А все за нещо понякога ми потрябва
Виж целия пост
# 5
Peace И аз съм в същата чуденка. Намислила съм за Коледа да се сдобия с хлебопекарна и май ще ми трябва такава везна.

Точно за това си купих и аз. Все още не мога да меря "на око", както правят майсторките от готварския.
Виж целия пост
# 6
Аз я ползвам почти всеки ден, защото толкова често правя хляб с хлебопекарната. Използвам я още, когато правя домашен течен шоколад, а това е един път седмично.
Един път месечно меря с нея колко са наддали чинчилите ми  Rolling Eyes.
Филипс е и моята - до 5 кг.
Виж целия пост
# 7
Един път месечно меря с нея колко са наддали чинчилите ми  Rolling Eyes.


Ахам.  Тъкмо се засилих да ти предложа да си вземеш и морски свинки, тъкмо ще ги теглиш всяка седмица дали наддават добре.  Laughing
Аз моята затова я взех, в кухнята съм свикнала да меря с чаши и лъжици, там везна не ми трябва.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ползвах я много, когато ползвах и хлебопекарната, отдавна не съм пекла хляб и си загубих навика да ползвам везната, за десертите карам на око.
Виж целия пост
# 9
Явно основно се ползва от имащите хлебопекарна  Grinning . Аз с такава не смятам да се сдобивам, каквато съм тестолюбка, ще и спра тока от ползване и ще стана 200кила, отново  Mr. Green.
Благодаря за отговорите, днес пак минах да я погледна и пак не я купих  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 10
 И аз бях в голямо ТРИумене newsm78, докато не ми паднаха парички и си купих Тефал, която мери до 5 кг. и в милилитри. Много съм доволна, постоянно я използвам. Последно, за което се ядосах, мерих един пакет брашно и се оказа 950 гр. с опаковката  Mr. Green
Виж целия пост
# 11






Пепика, и при мен така!

За Великден като месих козунаците измерих захарата се оказа в пакет по 50-60 гр. по-малко.
Фирмата пакетирала захарта бе Софийска.След празниците се обадих по телефона,който беше написан на пакета и им казах защо се обаждам.Любезната жена ми каза да занеса пакетите там....
Колко ли пакета на ден излизат от пакетажа????По 10 ст. на пакет.....Мале-е-е-е-е за 1 месец....ЗА 1  ГОДИНА........а работниците вземат малки заплати....
Виж целия пост
# 12
И аз бях в голямо ТРИумене newsm78, докато не ми паднаха парички и си купих Тефал, която мери до 5 кг. и в милилитри. Много съм доволна, постоянно я използвам. Последно, за което се ядосах, мерих един пакет брашно и се оказа 950 гр. с опаковката  Mr. Green

Може ли линк към модела ?
Виж целия пост
# 13
И аз бях в голямо ТРИумене newsm78, докато не ми паднаха парички и си купих Тефал, която мери до 5 кг. и в милилитри. Много съм доволна, постоянно я използвам. Последно, за което се ядосах, мерих един пакет брашно и се оказа 950 гр. с опаковката  Mr. Green

Може ли линк към модела ?

ЗАПОВЯДАЙ
Хубавото на този модел везна е, че можеш да мериш с или без купата, другото предимство е, че от грамове, обръщаш на милилитри и допълваш смесста/ примерно изсипваш брашното, захарта, трябва ти мляко, отбелязваш милилитри и допълваш течността/ Peace
Виж целия пост
# 14
За мен това е напълно излишна вещ. Има си мерилни канички, в които можеш да мериш всичко Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия