Направление за логопед?

  • 2 972
  • 9
Синът ми има леки проблеми при говора /бърка примерно "р" и"л"/ и се налага да посетим логопед. Та въпросът ми е полага ли ни се направление или това е нещо, което не се поема от касата?
Ще съм благодарна и на координати на добри специалисти в областта в Пловдив Hug
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Във всяка община има логопед /поне за София е така/. Той е на общинска издръжка и всяко дете, което живее в съответната община може да го посещава безплатно. Предполагам, че и в Пловдив има.
Виж целия пост
# 2
Логопедите са педагози. Не сключват договори със здравна каса. Не знам към общината, но би трябвало да има такъв към детски градини/училища.
Виж целия пост
# 3
И аз скоро се интересувах от подобно инфо за Пловдив, ето тук можеш да прочетеш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317085.0


... би трябвало да има такъв към детски градини/училища.

Би трябвало, ама не идват  Tired. В нашата градина има само залепени на таблото координати на логопеди.

Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много момичета   bouquet Ще се позаинтересувам от дадените имена и ще решим къде да отидем.
Бъдете здрави  Hug
Виж целия пост
# 5
poohcho,

Логопедите практикуват в училищата, но работят и с деца от ПГ. Трябва да намериш онзи, който обслужва района Ви. Аз знам следните места:
1. У-ще 'К. Величков' (зад затвора)
2. У-ще 'Д-р П. Берон' (до 2-ра поликлиника)
3. У-ще 'В. Петлешков' (с/у Хирургиите)

Консултациите и посещенията след това са безплатни.

В бизнес центъра зад х-л Марица има логопедичен център, ако търсиш платен специалист. Тел. 0886 866608 - д-р Христева
Виж целия пост
# 6
poohcho,

Пропуснах да пиша, че ако никое от у-щата не е в района ти, можеш да звъннеш на д-р Гайдаров (0898 830470). Той е изключително отзивчив и със сигурност ще ти каже кой негов колега да се обърнеш. Синът ми е във възторг от него и отсега се чудя как ще го разубеждавам та да не бием път чак до Затвора за консултациите.  Simple Smile

Успех!

Виж целия пост
# 7
mimi flax, този д-р Гайдаров е в у-ще"К.Величков" така ли? Защото ние сме в "Кючук Париж" и точно там ще ми е най-удобно.
В първия си пост пропуснах да уточня, че става въпрос за големия ми син, който е първокласник. Той малкия е и още малък за такива проблеми де  Crazy
Виж целия пост
# 8
poohcho,
Точно там е. На нас ни каза да отидем в понеделник между 13.20 и 14.00, но има консултации и в други дни. Звънни му и ще се разберете. Изключително отзивчив е!

Няма нужда от уточнение за кого е логопеда  Simple Smile аз не погледнах подписа ти предварително  Embarassed
Виж целия пост
# 9
mimi flax, огромно благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия