РАЖДАНЕ ЧРЕЗ ДЖЕНЕРАЛИ ЗАКРИЛА

  • 1 720
  • 7
Здравейте,бих искала да попитам някой дали е раждал чрез допълнително осигуряване с Дженерали Закрила и какво поема.Знам че има значение какъв е пакетът които покрива закрила,но оттук нататък не ми е ясно.Поема ли вип раждане,избор на екип,престоя...Моля ако някой е раждал чрез дженерали да ми разясни как стоят нещата.Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
Това зависи от договора между Дженерали и работодателя ти (или който те осигурява) Можеш да разбереш като се обадиш на координатора си - трябва да имаш телефона на обратната страна на картата.
Виж целия пост
# 2
влез в сайта им там трябва да е обяснено, пусни гугъл излизат доста неща
Виж целия пост
# 3
Наистина зависи от договора. Моя приятелка роди в Токуда преди месец и Дженерали пое всичко (вкл. престой във ВИП) с изключение на педиатричния пакет който не влизал в договора.
Виж целия пост
# 4
Това зависи от договора между Дженерали и работодателя ти (или който те осигурява) Можеш да разбереш като се обадиш на координатора си - трябва да имаш телефона на обратната страна на картата.
Peace

Обади се и провери. В болницата, в която ще раждам, бяха убедени, че Дженерали поема избора на екип. Но координаторката от Дженерали каза обратното - в договора с работодателя ми е посочено, че не се включва избор на екип и ВИП-стая!
Виж целия пост
# 5
За всеки град има координатор, който отговаря на всички въпроси. Той може да ти каже какво включва пакета ти. Иначе документите, който трябва да си вземеш от болницата са фактура с касов бон, епикриза твоя и на детето и молба  /бланката е  на Закрила попълва се като си занесеш документите при тях/. Иначе на мен ми покри цялото раждане и престоя в часната болница, но за избор на екип и друго трябва да питаш
Виж целия пост
# 6
Здравейте,бих искала да попитам някой дали е раждал чрез допълнително осигуряване с Дженерали Закрила и какво поема.Знам че има значение какъв е пакетът които покрива закрила,но оттук нататък не ми е ясно.Поема ли вип раждане,избор на екип,престоя...Моля ако някой е раждал чрез дженерали да ми разясни как стоят нещата.Благодаря предварително! Hug

Писала съм по въпроса в тази тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314341.480, но както са ти писали и другите, зависи от договора Peace
Виж целия пост
# 7
Наистина зависи единствено от договора между компанията и твоя работодател. Аз също съм застрахована там обаче се разочаровах, че не поемат раждане. Провери при регионалния координатор!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия