Има ли мами живеещи в Русия?-Моля за помощ!!

  • 1 681
  • 8
Много моля, ако има такава мама , която би се съгласила да ми закупи лекарството нитроглицерин и да ми го прати от там , да ми пише , ще съм изключително благодарна. Лекарството е спряно да се внася  а е жизнено важно , моля ако някой може да ми помогне да ми пише да се уговорим  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Зечова, за съжаление аз не мога да ти помогна, а и не съм в Русия, но зная, че нитроглицеринът (във фармакологията се казва глицерил тринитрат) има странични въздействия и трябва да се приема под лекарски контрол. В този смисъл е най-добре лекар да предпише лекарството, а ако едно специфично лекарство не се внася, то той ще каже какъв е заместителят му  Peace

Между другото, от Интернет оставам с впечатление, че глицерил тринитрат се продава в лекарствена форма в България: http://www.framar.bg/product_review.php?id=30005031&page_spe … %EC%EB++50+%EC%EB

Желая успех и много здраве!
Виж целия пост
# 2
Аз също не мога да помогна, обаче ..дори и да се намери някой да купи лекарството, през БГ пощите едва ли ще мине. Било забранено пращането на лекарства. Евентуално интернет-аптека ако се намери и то след като си им пратила рецепта, може и да има успех.
Виж целия пост
# 3
Пращането на лекарства по пощата е zабранено. В най добрия случай само ще го вzемат на митницата. Виж пращането на лекарства, zабранени в някоя държава е накаzуемо със zакона.

Знам колко отчаян може да е някой, но 100% има zаместител на това лекарство в БГ, който е точно толкова добър, колкото и лекарството или лекарството е спряно, zащото е опасно ( и тогава по добре, че е спряно от внос).

Дано всичко при вас се оправи и беz това лекарство   bouquet
Виж целия пост
# 4
Благодаря ми момичета за милите думи , ще видим дали ще изпишат заместител. Hug
Виж целия пост
# 5
Хм, откога е забранено пращането на лекарства newsm78
Аз лично съм пращала лекраства от България за Гърция преди година - две и единственото условие беше да са до 5 опаковки и да не са течни. Не знам как е в Русия, но за България според мен няма проблем.
Виж целия пост
# 6
Дидка, по принцип за всяка държава си има списъци с позволените за изпращане неща (напр. в Централна поща в София са ги лепнали на стъклото на гишето за колети)  Peace Съответно и за изпращане от чужбина за България е така.
Няма универслани правила, при нас напр. обмитяват и книги, ако същите са на стойност над 70$, но, доколкото ми е известно, в България няма такова ограничение - не са взели митническа такса на мои познати, които са си поръчвали скъпи книги  Peace (за абсолютно същия продукт на мен ми взеха тлъста сума при получаването му в Израел)
Виж целия пост
# 7
Много неясно съм се изразила  Embarassed
Имах предвид, че ако авторката живее в България, то може да си получи лекарствата по пощата, стига пращането на лекарства от Русия да е разрешено.
Виж целия пост
# 8
Мога да ви помогна изпратете смс с вашия адрес и телефон на номер +380975988394юнитроглицеринът е украински цена 1.56 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия