Планирано секцио

  • 15 361
  • 168
Аз ще раждам със секцио по мое желание и ми е интересно има ли майки който са родили така и ако има нека да разкажат? newsm51
Виж целия пост
# 1
Така съм родила.Естествено гинеколога ми преди това беше казал,че бебето е достатъчно голямо за да се вади.Общо взето няма много за разказване.
Виж целия пост
# 2
Да бих искала иначе родих секцио , но след усложнения . Иначе исках така да родя , но лекаря настоя да е нормално  Peace
Виж целия пост
# 3
Родих планирано секцио, но не по мое желание, а по обективни медицински причини. Мисля, че много майки подценяват коремната операция, каквато е секциото, както и последиците от нея. Никъде в света няма секцио по желание. Така че, ако няма медицински показатели за операция, а причина е само страхът, мисля, че е много по-добре решението да се обмисли отново.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че много майки подценяват коремната операция, каквато е секциото, както и последиците от нея. Никъде в света няма секцио по желание. Така че, ако няма медицински показатели за операция, а причина е само страхът, мисля, че е много по-добре решението да се обмисли отново.


Подкрепям с две ръце  Peace Не бих родила секцио,само от глезотия  bowuu
Виж целия пост
# 5
Аз ще раждам със секцио по мое желание и ми е интересно има ли майки който са родили така и ако има нека да разкажат? newsm51
Аз избрах този вариант.Какво по-точно те интересува, за да разкажем  Hug
Виж целия пост
# 6
Ако се налага ще родя секцио, но по желание не бих родила така. Peace
Виж целия пост
# 7
На мен ми се наложи да раждам секцио,а иначе аз не исках  Rolling Eyes Но ако раждам втори път най-вероятно ще родя пак секцио  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз ще раждам със секцио по мое желание и ми е интересно има ли майки който са родили така и ако има нека да разкажат? newsm51

Аз родих секцио по мое желание и още пет деца да имам пак така бих ги родила и пак по мое желание Peace Кажи какво конкретно те интересува да разкажем Hug
Виж целия пост
# 9
Никъде в света няма секцио по желание. Така че, ако няма медицински показатели за операция, а причина е само страхът, мисля, че е много по-добре решението да се обмисли отново.
Не е баш така - едва ли звездите са все с проблеми, че раждат така. Чичко Паричко си казва думата и тук.  Wink
Страхът също е показание според мен.
Иначе и аз родих с планирано секцио, по мед. причини. Но и да ги нямаше - мисля че пак бих родила само така.
Виж целия пост
# 10
Сама не бих избрала секцио без причина. Родих така, но се наложи.
Иначе интересно, че лекарката ми ми казваше, че секциото е доста по-рисково за майката, отколкото нормалното раждане. Противно на всички страхове на майките от вагиналното раждане.
Но щом така си решила да родиш, желая ти всичко да мине безпроблемно Peace
Виж целия пост
# 11
Раждах секцио,но не по свое желание.Въпреки скептицизма си в началото,сега това е предпочитаният тип раждане за мен.
Виж целия пост
# 12
Родих така, по медицински причини, но не съжалявам. Секциото беше планирано за края на 39 г.с. и бебето беше достатъчно голямо. Случи се така, че 2 часа преди операцията ми изтекоха водите и ми падна тапата - желанието на бебето да се роди е съвпаднало с нашия избор за ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И двата пъти родих по естествен път.
Не бих родила секцио по свое желание, без да има мед. причини за него.
Виж целия пост
# 14
Родих с планирано секцио.В последствие се оказа, че и да не беше панирано,пак нямаше да родя нормално. По медицински причини. Радвам се,че и следващия път ще трабва да е планирано. Не съжалявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия