До всички от Бургас

  • 718
  • 6
Изчетох доста теми ,нагледах се на супер обзаведени от всички вас апартаменти и понеже ми предстои да обзаведа нов дом от банята до спалнята искам да помоля всички дами от Бургас да ми помогнат със адреси на магазини и фирми за обзавеждане за кухня,спалня.Къде да намеря магазини с качествен фаянс и теракот,магазин за ламинат.Не съм от града,но го познавам доста и смятам за напред да го опозная.Някъде из темите видях 2-3 фирми за кухни и спални,но събирам още информация.А забравих,че и за тапети ще ми трябва.Благодаря предварително на всички ви.
Виж целия пост
# 1
Записче  и аз съм на същия хал  закупила съм някои неща ,но  незнаех ,че всичко ще стане толкова бавно.За  да не правя реклама  на някой ако  искаш пиши на лични  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравей,на нас ни правиха спалнята по наш си проект две момчета от фирма Тива.Ако искаш мога да ти дам координати,за да им звъннеш и да попиташ каквото те интересува.Майстори са на всякакъв вид обзавеждане.Може по твой проект,може и те да помогнат в избора.Сега пак на тях сме си поръчали бар-плот.Нямат магазин,работят в цех и с най-добрите материали.За да не излезе реклама,няма да пиша координати,само на лчини,ако имаш желание.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви момичета и за да не пускам поотделно на лични ви моля да ми пратите кординатите .
Виж целия пост
# 4
Тъй като съвсем скоро приключих обзавеждането, мога да ти се оплача от мебелни магазини Валдо, много внимавай с тях. Ако решиш нещо да си поръчваш задължително прави договор и искай да знаеш точно от какъв материал ще ти е изработката. Не си доверявай много, много на мострите им в магазините. Аз още ходя по мъките с тях. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти ,ще ги имам в предвид.
Виж целия пост
# 6
здр mdr!в момента аз правя ремонт на целия ни етаж.от кухня до спалня.та специално за кухнята аз исках да е нещо по различно което се предлага на пазара в бургас.ходих в няколко фирми едната е "hittron",категорично ми отказаха защото вече се занимават с по големи проекти,другата е "дрийм" и други.абсолютно всички фирми работят с едни и същи материали и цветове.такаче е все едно къде ще отидеш.аз си поръчах моята кухня в търговище.малко по различна кухня харесвами но все още не е готова зада ти кажа каква като качество.а останалите мебели съм ги поръчала в няколко магазина.така че трябва яко обикаляне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия