Шампоан KERANOVЕ ?

  • 1 788
  • 14
Вчера се мотах в Бонжура и си купих шампоан и балсам KERANOVЕ, в сини опаковки по 8 лв. До сега не съм ги чувала, не съм ги и виждала, реших да ги изпробвам. Пише, че са френско производство. Някой ползвал ли е тези продукти и отзиви, ако може.
Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала розовия, изобщо не ми хареса, правеше ми косата ужасна.За сметка на това имам приятелки, които са много доволни от него.Дано на теб ти действа добре, защото съм чувала доста хвалби за него, но уви, това не е моят шампоан Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не ти е показало резултати,защото името е "Keranove"  Wink
Не съм ползвала продуктите им,но съм чувала,че са хубави.
Виж целия пост
# 3
Може, да. Те са в стаята при малкия и не ми се влизаше да видя точно, а и бях с впечателение, че е така както го написах, сега ще се поправя.
Виж целия пост
# 4
Определено до коса е.Стискам ти палци да си доволна.Имам две приятелки,които не заменят за нищо тяхните шампоани,маски,балсами,аз ги пробвах,на мен не ми подействаха добре. Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Аз съм ползвала за боядисана коса шампоана и балсама и никак не ми харесаха. Много ми изсушаваха косата Confused
Виж целия пост
# 6
аз съм от доволните
Виж целия пост
# 7
Аз имам впечатления от синия шампоан,но не е нищо особено лично за мен,не съм и разочарована обаче Peace
Виж целия пост
# 8
Ползвала съм розовия шампоан на Керанов,но не бях впечатлена.
Иначе от същата розова серия използвам серума за обем и съм изключително доволна.Незаменим ми е. Wink
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм го и съм доволна newsm10
Виж целия пост
# 10
И аз ги ползвам - от доволните съм. Определно смятам че са по -добри от масовите Нивеа, Дав, лореал и Елсев.
Виж целия пост
# 11
Едно време ги сбърках с Керастас и ги пробвах Simple Smile
Обаче съм много доволна - ползвам този за обем.
Според мен си струват парите Peace
Виж целия пост
# 12
Ползвала съм синия, останах ужасно недоволна. Не ми държеше пяната за коса и освен това и косата ми заставаше ужасно. Мих се 10 ина пъти макс и го подарих на братовчедка ми, и тя не остана очарована.
Виж целия пост
# 13
Взимала съм си няколко пъти шампоан за подхранване от тези в тъмно сините опаковки и веднъж за блякък и останах доволна Peace Ползвала съм и маска за коса от същата серия, която също ми действаше добре на косата - не я сплескваше, косата ми си имаше блясък и не ми се омазняваше бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 14
и аз съм със синия,доволна съм  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия