Газове

  • 19 007
  • 11
 Blush пак да попитам
по цели нощи не мога да спя от газове и болки в корема нормално ли е да се образуват толкова много?Аз принципно съм с колит,обаче това не е било никога,не съм променила начина си на хранене Thinking...или нещо подобно   
Виж целия пост
# 1
Аз точно така бях по едно време на бременността - имах чувството, че цялата ми храносмилателна система - от стомаха до дебелото черво - е напомпана с вуздух SadУжасно беше - все подут корем, все ми тежко, отврат smile3514Нищо не можеше да се направи  по въпроса, премина от само себе си за около месец.Гледай положително на нещата - по-добре това, отколкото да драйваш по 6 пъти на ден Sad
Виж целия пост
# 2
Оооооооо, и аз минах през този етап. Направо имах чувството, че ще се пръсна и нямаше спасение. Сега също ми се случва от време на време, но по-рядко. Обаче когато ти е вече голям корема е още по-гадно. Направо като плондер се издуваш. Ще мине и това. Опитай да се наслаждаваш на бременността независимо какви неразположения ти носи.
Виж целия пост
# 3
Уффф. аз от вчера имам този проблем  Cry Ужасно боли, защото бебето е легнало така, че много трудно излизат тези проклети газове. Голяма мъка е, цяла нощ се превивах от болка  Sad Дано скоро ми мине, и на теб констанс пожелавам същото. Сутринта хапнах повечко кисело мляко и един варен геврек и да ти кажа се чувствам значително по-добре. Мисля да продължавам с киселото мляко, докато се оправя съвсем.
Виж целия пост
# 4
Аз съм така от седмица и половина Embarassed
Мани мани, много е неприятно но няма как Simple Smile
Виж целия пост
# 5
да, гаден период и понякога доста неудобен Embarassed Виж от кои храни ти се провокира, при мен от разни меса и пържено. Като разбрах какво да избягвам, ми стана значително по-добре.
Виж целия пост
# 6
Лелеее това ми беше най- кошмарният период Embarassed Бях минала на такава здрава диета, че освен картофи и ориз, дофтора не ми разрешаваше почти нищо друго Twisted Evil Мога само да те обнадежда, че минава Hug
Виж целия пост
# 7
Ох ,аз от всички храни съм така ,по цели дни и нощи ,срамота Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 8
В началото, до 3-тия месец наред с всички други гадости и това ми се случваше, а нищо не ядях, само препечена филийка със сирене, защото много повръщах. Ще мине, както са ти казали Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Мисля, че трябва да редуцирате храните, които поемате и които образуват газове. Може да пробвате и с еспумизан.
Виж целия пост
# 10
Ох, и аз бях така. Вярно, не съм повръщала по време на бременността, но тези газове ми разкатаха фамилията. Тогава често пътувах с влак Пловдив - София, че като се разкъркореше оня ми ти корем в купето, умирах от срам Embarassed, на лекции също Embarassed (не ми личеше, че съм бременна още). Трябва, наистина, да видиш от кои храни ти става тежко, бях чела някъде да се избягват бобовите храни и зелето.
Виж целия пост
# 11
Трябва да се примириш с това, част от "екстрите" е  Rolling Eyes
При мен отмина този период, но беше наистина ужасно. Спрях всякакви зеленчуци да ям сурови, всички зелеви, бобови храни и грозде също. Избягвай храни с консерванти.
Киселото мляко помага също. Пълнозърнест хляб и много малки порции храна, но често (колкото имаш нужда).
Вечер ставаше най-зле, след всичката храна през деня. Лягах свита на топка на леглото и се опитвах да изкарам колкото мога газове  Embarassed
Лека дрямка през деня също ми помагаше да се успокои корема.
Всичко ще отмине, като се поуспокоят хормоните (мисля, че най-високите нива са докато се изгради плацентата - първите 2-3 месеца)
 newsm03   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия