problemi s penisa

  • 8 632
  • 22
edin priqtel mi spodeli 4e sled polov akt sa mu se poqvili 4erveni to4ici po glavi4kata na penisa i leko parene pri urinirane. Hodil e na urolog i sa mu izpisali klotrimazol za mazane i gentamicin na injekcii- uj bilo Prostatit, do tuk dobre, samo 4e mi kaza 4e ne mu minava ...  pregledah dosta temi s tozi problem no nikade ne se spomenava re6enie.. nqkoi moje li da pomogne?                        IZVINQVAM SE 4E PI6A NA LATINICA NO NA TOVA PC NQMA KIRILICA Flutter
Виж целия пост
# 1
Да отиде на друг лекар, може би се касае за венерическа болест.
Виж целия пост
# 2
Да отиде на друг лекар, може би се касае за венерическа болест.

 Peace
Виж целия пост
# 3
kakav lekar?? kojen dobra ideq li e, za6toto urologa pri koito e otishal mu e kazal 4e ne bilo ni6to stra6no ili trqbva da tarsi androlog?
Виж целия пост
# 4
андролог  Peace
Виж целия пост
# 5
a slu4aino da znaete v Montana  nqkoi androlog da mu prepory4am ? Blush mersi za otgovorite momi4eta  Hug
Виж целия пост
# 6
След като е изписан Клотримазол-това говори за гъбично заболяване, вероятно полово предадено, което от своя страна е упорито и се лекува трудно.
Виж целия пост
# 7
ami do kolkoto znam be6e prekaram mn tejak grip i be6e v bolnicata na sistemi s antibiotik i vednaga  sled tova se e polu4il gorespomenatiq problem... nz dali e po polov pat ne6to..
Виж целия пост
# 8
с гъбички можеш да се сдобиеш и от лекарства
Виж целия пост
# 9
с гъбички можеш да се сдобиеш и от лекарства
Да  ,така е , но независимо как ,се лекуват трудно. При посещението на лекар да каже какви антибиотици е пил.
Виж целия пост
# 10
с гъбички можеш да се сдобиеш и от лекарства
Да  ,така е , но независимо как ,се лекуват трудно. При посещението на лекар да каже какви антибиотици е пил.

така е  Confused
Виж целия пост
# 11
ami kazal e vsi4ko kakvoto e pil, ta i otgore ... i doktora go e izpial s diagnoza Prostatit newsm78 ... men tova me samnqva 4e poneje e urolog i si e gledal samo v negovata oblast.
Виж целия пост
# 12
bil e dnes na lekar i to dermatolog i si se e okazalo gybi4na infekciq ot antibiotika . Mersi mnogo za savetite   bouquet i edin savet i ot men.. ne hodete pri stari i izkukali urolozi  #2gunfire samo bolka 6te vi pri4inqt #Cussing out
Виж целия пост
# 13
dobar den iskam da vi popitam tai kato moqt priqtel ot 2 3 dni ima problem s kojata na penisa v gorniqt krai,napukana e i po trudno se zabelva,kojata mu e kato svita i kato tragne da zabelva se nacepva o6te pove4e i po4va da karvi,nqkoi moje li da dade nqkakv savet,ot kakvo moje da e?
Виж целия пост
# 14
molq ako nqkoi ima otgovor da mi otgovori na e-meila violetka8@abv.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия