Споделете 86 ... или как да накичим елхата с повече играчки

  • 21 124
  • 730
Вие сте.
Като измисля нещо умно ще се допълня.
Виж целия пост
# 1
Пу първи!  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ох, каква елха, тя се украсява след един месец.
Споделям, Главобол. Да, с главно Г. Мъчи ме вече седмица. Искам да си ходи.
Виж целия пост
# 3
Вие сте.
Като измисля нещо умно ще се допълня.

Към заглавието  ли? Пази боже!
Виж целия пост
# 4
Споделям, че заглавието на темата ми напомни, че още в неделя щяхме да украсяваме вкъщи. Ама се размина заради нечовешки махмурлук...А миналата година вече беше украсено по това време.
Виж целия пост
# 5
Снощи бяхме в "При Яфата". Украсено с гирлянди, лампички и всякакви коледни неща. Толкова уютно ми беше заради коледната украса, заедно с това, че заведението е решено като механа и има горяща камина. Тутакси ми се прииска и у дома вече да е украсено и празнично. Ще се спретна в събота и ще го направя. Мъж ми и той каза, че ще нареди лампичките, защото иска за Никулден да ни е украсена къщата. Нали си имаме именник Grinning
Виж целия пост
# 6
Вие сте.
Като измисля нещо умно ще се допълня.

Към заглавието  ли? Пази боже!

Това беше насочено към русия ми кичур ... нали  Mr. Green

Джули, споделям, че ти споделям главоболието. Искам да си отрежа този израстък вече. Не е човешко повече от седмица да съм на ръба да си разбия главата в някоя стена само и само да спре да ме боли.
Виж целия пост
# 7
А тука отвориха панаирите. Виенски
колела, захарен памук, греяно вино.
Виж целия пост
# 8
 newsm78
Ми като си купиш повече играчки, ще ти е по - накичена елхата, разбира се!  Peace
Виж целия пост
# 9
Запис.
Пъзел, не бих работила козметичка - да ровя в чужди детайли, бррр!
И хирург. Лекар, изобщо.

Вчера си спретнах коледно вино. Имам и за днес. Екстра.
Виж целия пост
# 10
Жозефинда,никога не бих се занимавала с бизнес,който вреди на хората.И "касапин" не бих станала,та ако ще да ям трева до края на живота си.
На всички новорегистрирали се,пък и на "старите пушки" желая здраве и късмет,и на близките им-също.
Бейлис,поздравления за заглавието!!!! Предлагам,освен конкретни идеи,относно коледната украса да си изберем по една играчка/украса  от базара,който организират майките от ДБМ и да подарим на всички деца от домовете по една(поне) усмивка!!!
Виж целия пост
# 11
Айде да полегна тук с поредния си нов профил. Напрежението извън форума ме съсипва. И това ще ми мине.
Не бих работила като фризьорка. По-гнуслива съм от Бу. Извинявам се, че отново се фаля.
Виж целия пост
# 12

Това беше насочено към русия ми кичур ... нали  Mr. Green


Да. Споделям, че натруфени заглавия  ме изнервят много. Конкретно за споделете се чувствам като в капан - харесвам темата, но заглавието ме бута назад и не ми се влиза. Ще седна да пия на тротоара.
Виж целия пост
# 13
Да, натруфените заглавия правят темата ептен отчетна. Ех, ако беше и в рими....  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Смятах и аз да украсявам в събота или неделя, но ми беше толкова скапано, сдухано, безтегловно, безразлично и т.н. , че нямах настроение. Rolling Eyes
Лека-полека се оправям, де, ще ми мине скоро съвсем. Ще се взема в ръце. Сигурно тази събота и неделя ще украся. Т.е. доукрася, че елхата си стои от миналата година и има още играчки по нея. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия