Облечи дете

  • 2 009
  • 25
На 06.12.2008г. от 10 до 18ч. пред Народния тетър в София ще се събират дрехи и обувки за дечица на възраст от 3 до 18 години от 67 социални домове  в страната . Става въпрос за запазени дрехи и обувки, не за нови.
Кампанията е "Облечи дете"  Peace Вярвам, че с общи усилия можем да зарадваме децата с топли дрешки и обувки  Hug
Виж целия пост
# 1
Чудесно!
Виж целия пост
# 2
Чудесна идея!Радвам се, че мога да облека няколко момичета.
Виж целия пост
# 3
Чудесна новина!
Виж целия пост
# 4
Супер , поздравление за идеята на организаторите   bouquet.
Аз повечето вече ги дадох преди седмица, но съм сигурна че ако се поразровя още в дрехите си , ще открия какво да дам.
Виж целия пост
# 5
А ще може ли да се донесът и дрешки за дечица под 3 год. или няма смисъл?
Виж целия пост
# 6
Много ми допада инициативата и искам да се включа в нея. Ще подготвя пратка и ако някой от организаторите  се съгласи да я получи и отнесе на мястото, моля да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 7
Също като Тай.Искам да подготвя пратка с мои дрехи.Аз съм върлинеста мадама,но има и доста високи момичета вече нали?Имам страхотни почти нови дрехи които вече не нося и искам да ги дам.Ако някой от организаторите ми даде адрес ще ги пратя за моя сметка на него.Моля пишете на лични. Grinning
Виж целия пост
# 8
Когато носим дрехите, трябва ли да са сортирани по възраст например или всичко на едно място?
Виж целия пост
# 9
Аз съм далечко от София, но пък си имам една циганка от с. Изворско  Mr. Green .От години ме наобикаля...може да се каже, че облякох цяло Изворско  Joy
Веднъж занесох по-запазени бебешки дрешки и запазени играчки (в смисъл стари, но не счупени) в детски дом във Виница...някакси много претенциозни бяха. Чувала съм, че служителките си отбирали каймака от такива дарения, а каквото остане го давали на децата. Личното ми мнение е, че е много възможно. За съжаление.
Все пак като имам възможност - ще давам.
Виж целия пост
# 10
Чудесно! Браво на организаторите! Имам много неща, които искам да дам, е някои трудно биха минали за "топли дрешки и обувки", но някоя 18-годишна девойка с кеф ще ги доизноси Wink Сега остава и съм тука на 6-ти Thinking
Виж целия пост
# 11
И аз искам да питам за топлите дрешки. Объркващо е. Събират се дрехи и обувки за всички сезони, нали?
Виж целия пост
# 12
 Браво! Ще се включа! А мога да помогна и с посрещането и предаването на пратки от извън София...
Виж целия пост
# 13
Аз съм далечко от София, но пък си имам една циганка от с. Изворско  Mr. Green .От години ме наобикаля...може да се каже, че облякох цяло Изворско  Joy
Веднъж занесох по-запазени бебешки дрешки и запазени играчки (в смисъл стари, но не счупени) в детски дом във Виница...някакси много претенциозни бяха. Чувала съм, е служителките си отбирали каймака от такива дарения, а каквото оснате го давали на децата. Личното ми мнение е, че е много възможно. За съжаление.
Все пак като имам възможност - ще давам.

аз имам наблюдения само от един дом - този в Доганово. Там всичко отива при децата Peace

Виж целия пост
# 14
Здравейте аз съм от Смолян.
От известно време ми се върти една такава идея да съберем дрешки и играчки за тези дечица от домовете.
В нашия  район знам два дома за изоставени дечица.
Но не знам точно как стават нещата дали трябва да е към някаква организация или просто майките можем да се организираме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия