Нов треньорски метод - бой с плувната дъска ...

  • 1 403
  • 15
Че съм първосигнална, така е...
Че съм емоционална и това е така.
Че може да не съм най-добрият педагог и понякога да пляскам дупето на сина си - също.
Обаче това, не дай Боже, ако ми се случи - треньорката ще я пребия лично  #Cussing out #2gunfire


http://dnes.dir.bg/2008/11/25/news3649200.html
Виж целия пост
# 1
само да кажа, че за жалост метода не е нов. Имаше го и миналата година само че беше с пръта боя  Twisted Evil Shocked
И аз съм първосигнална!!!
Виж целия пост
# 2
Обаче това, не дай Боже, ако ми се случи - треньорката ще я пребия лично  #Cussing out #2gunfire

Аз също!
ДА НЕ ГОВорим, че ако това се случи тук, тази жена никога повече няма да има достъп до деца. Ще бъде осъдена и по всяка вероятност затворена, а с детето ще поработят добри детски психолози, за да са сигурни, че няма да пострада крехката детска психика.
Виж целия пост
# 3
Всички сме първосигнални.
И и двата "метода" не са новооткрити. Tired

Като не изпълнява нарежданията,тренерката можеше да каже,че ще я прати в съблекалнята и повече да не идва.Дечицата мирясват преди да си довършил изречението.


Виж целия пост
# 4
Мисля, че родителите на въпросното детенце са изключително търпеливи хора, които заслужават възхищение. Аз на тяхно място вече щях да съм подсъдна  Sick. Като става въпрос за детето ми ставам супер зла и само мисълта, че някой може да го нарани ме докарва до бяс.
Виж целия пост
# 5
Когато въпросът опира до детето ми ставам първосигнална и даже хич не ми пука как изглеждам в нечии очи.
Виж целия пост
# 6
Живея в Бургас и мислех догодина да си давам голямото дете (сега на почти 3 г.) на плуване.  Shocked
Ето на, на колежката само й споменах името на треньорката, питах я дали я знае, и колежката ми веднага каза: "Какво, съдят ли я?". Виждала я е лично как бие децата. На колежката детето също тренира плуване, но в друг клуб. Ужас!
Виж целия пост
# 7
Когато въпросът опира до детето ми ставам първосигнална и даже хич не ми пука как изглеждам в нечии очи.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 8
Живея в Бургас и мислех догодина да си давам голямото дете (сега на почти 3 г.) на плуване.  Shocked
Ето на, на колежката само й споменах името на треньорката, питах я дали я знае, и колежката ми веднага каза: "Какво, съдят ли я?". Виждала я е лично как бие децата. На колежката детето също тренира плуване, но в друг клуб. Ужас!
И кво?Децата са търпяли,търпяли докато някое не е пострадало по-сериозно?Боже,в каква държава живеем!
Виж целия пост
# 9
Живея в Бургас и мислех догодина да си давам голямото дете (сега на почти 3 г.) на плуване.  Shocked
Ето на, на колежката само й споменах името на треньорката, питах я дали я знае, и колежката ми веднага каза: "Какво, съдят ли я?". Виждала я е лично как бие децата. На колежката детето също тренира плуване, но в друг клуб. Ужас!
И кво?Децата са търпяли,търпяли докато някое не е пострадало по-сериозно?Боже,в каква държава живеем!

Децата са търпели, защото родителите им са го позволили.
Едва са си мълчали през цялото време, все някое се е оплакало и преди жестокия побой.
Все пак става въпрос за поотраснали вече, а не за бебета.
Но така е права си, живеем в ужасна държава, защото въпросната треньорка по плуване я очаква условна присъда.
Те за блудство с дете дават 6 години, за побой да не са луди повече.....
Виж целия пост
# 10
Децата са търпели, защото родителите им са го позволили.
Точно така. Една майка наблюдавала сцената с боя (не този от статията, а този, на който колежката била свидетел) и викала на детето си "Плувай бе, плувай!"  Rolling Eyes И родителите полудяхме вече...
Виж целия пост
# 11
Тъкмо мислех да попитам къде са родителите, докато детето плува, но... предния пост направо ме заби в земята.  #Crazy
Виж целия пост
# 12
Децата са търпели, защото родителите им са го позволили.
Точно така. Една майка наблюдавала сцената с боя (не този от статията, а този, на който колежката била свидетел) и викала на детето си "Плувай бе, плувай!"  Rolling Eyes И родителите полудяхме вече...

Стига беееееееее....Първо реших да напиша, че това не може да е истина. Обаче всъщност може. Просто една от хилядите ненормалници, които раждат деца, а после осъществяват болните си амбиции върху тях да ги правят олимпийски шампиони без да подбират методи.  #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Отврат!
Виж целия пост
# 14
чувала съм за изгонени от тренировка ама чак пък набити?!!?  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия