Италия - страна Б ... 88 пъти

  • 18 665
  • 222
Предишните ни теми :

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62, Част 63, Част 64, Част 65, Част 66, Част 67, Част 68, Част 69, Част 70,
Част 71, Част 72, Част 73, Част 74, Част 75, Част 76, Част 77, Част 78, Част 79, Част 80,
Част 81, Част 82
, Част 83, Част 84, Част 85, Част 86, Част 87




Нека в новата тема да зарежем манджаренeто и да преминем към неЩо духовно....
Кажете сега, купихте ли си ве4е RialzaGlutei System? Joy

Виж целия пост
# 1
Rianne, в GS, имаше много 4есто оферти на Huggies, аз навремето купувах само като са с намаление и то
в индустриални коли4ества....
GS аз ползвам с огроомно удоволствие, до нас е. Имат невероятни цени и продуктите са супер. Винаги вървят акции от сорта : 3 на цената на две, първото еди колко си, второ наполовина, промоциите буквално са с 50 % намаление
   Peace  Преди време имаха и на оферта хубави вина от Сардения, мъжът ми веднага се запаси....
При нас има и Конад. Пим и Интерспар, така 4е изборът е наистина огромен.
Моя кукла, ние пък успяваме да си купуваме от вашата моцарела  (биволската - ДОП), страхотна е !!!

Не знам дали сте коментирали този филм, снощи гледахме "La ricerca della felicità", много ми хареса. Заседна ми буца на гърлото оба4е, гледайки ефектите на кризата, не ми се мисли какво ли е сега в Америка и какво ще бъде в близките години.. Не 4е нас ни 4ака розово бъдеще....

Нека в новата тема да зарежем манджаренeто и да преминем към неЩо духовно....
Кажете сега, купихте ли си ве4е RialzaGlutei System? Joy
    Joy
Виж целия пост
# 2
Ми много сме приказливи  Crazy

Отивам да се преобразявам  Crazy

Нямам риалца глутеи,а Шурето да каже колко използва ски бягащия уред?!И въобще ползваме ли ги степери,вибра-мибра и сие или само прах събират?!

Аз моя скромен степер го ползвам от време на време,но предимно зимата,лятото сме все навън и изразходвам повечко енергия  Peace
Виж целия пост
# 3


Нека в новата тема да зарежем манджаренeто и да преминем към неЩо духовно....
Кажете сега, купихте ли си ве4е RialzaGlutei System? Joy



ми не, мислех да из4акам оЩе малко и директно липосукция да направя  Crossing Arms Mr. Green

майтапът на страна, закупих 2 диска с пилатес (хи4 да не ми обясняват, 4е сами не можело да се практикува, Що ги има тези дискове тогава?  Thinking)
предположенията ми са, 4е Ще ми е ску4но, но годинките напредват и трябва да запо4на да подпомагам майката природа  Confused
Виж целия пост
# 4
Уауууу, сега Ще сменяме темата от папане на спорт Laughing Sunglasses Имах ходеЩа пътека, тапи(с) ролан(т) Joy продадох я преди 2 години, много прах беШе събрала...Аз си ходя доста, нооо май Ще трябва да се взема малко в ръце, особено през зимния период.

За виното съм съгласна Феимката, нИ може инак, трябва да е хубаво Naughty Наистина в GS пускат страхотни оферти на вина, на половин цена, много добро ка4ество и хубви марки.
Виж целия пост
# 5
Дами здравейте.Имам един бърз въпрос,за отговора на който благодаря предварително.Тази сутрин бях при педито,която ми каза ,че детето трябва да се ваксинира менингит и розолия,морбило или нещо подобно.Прощавайте невежеството дори не запомних дали точно такива са термините.Аз лично като нищонезнаеща до скоро по детските въпроси си спомних,че бяхте обсъждали преи доста време тези ваксини.Да бях се по зачела по внимателно щях и точните им названия да напиша.Предполагам знаете за какво иде реч.Само,че жената ми каза че за втората и трета ваксина да си решавам сама.И че имало и за и против.т
Та кое му е опасното и вие изобщо правили ли сте ги тези ваксини.За съжаление картона ми остана в колата на зълва ми Wink.След малко ще се поразровя в нето,но ми се иска да чуя и вашето мнение по въпроса.
Виж целия пост
# 6
Ов4и, тук слагат 6валентна ваксина, която вкл. антиполио, диферит, тетано, пертсоссе, антихепатит, и т.н
След това е тази М П Р, морбили, розолиа, паротите. Слага се, когато детето е на  около 15 месеца.
Незадължителните, но силно препоръ4ителни ваксини са Антименингит (меннингококо) и Превенар (пневмония). слагай ги и двете, да ти е мирна главата,. нямат по4ти против ве4е... Това са ваксини, кото се ползват от пове4е от 20 години, та вси4ко е изследвано, проверено.
Принципно казват, 4е деца, които не ходят на ясли, нямат нужда от тях, но за по сигурно, ги препоръ4ват. Ит. асоциация на педиатрите, в това 4исло.
Действай спокойно.

http://www.amicopediatra.it/genitori/vaccinazioni/Vaccinazioni_Meningococco.htm

http://www.levaccinazioni.it/informagente/vaccinazioni/meningococco.htmз

http://www.amicopediatra.it/genitori/Vaccinazioni/Vaccinazioni_i … e_Pneumococco.htm
Виж целия пост
# 7
Дуне много ти благодаря.Успокои ме да знаеш.Не съм си смъкнала все още якето от мисли какво пък толкова били опасни тези ваксини.Всъщност за морбили и розолия ми каза да си реша сама т.като имали странични ефекти и ако детето се зарази от контакта си с другите деца,които пък от своя страна, ако били ваксинирани като нищо щели да и го лепнат и ако това станело преди навършването на 2год било опасно.В нас идват и други деца да си играят с нея,едно от което като я видя легнала направо и се хвърли да я целува.По устата и то.Такава ревност изпитах,че направо щях със зъби да го вдигна за дрехата.И майка му вика ,леко ще я удариш.Какво ще я удари, поне предложение за женитба трябваше да и направи този малкият.Както и да е ,след това лирично отклонение ти благодаря още веднъж.Отивам да се преоблека на спокойствие.
Виж целия пост
# 8
 Joy Joy Joy Овчи  Joy Joy Joy

6-валентната звучи кат за домашни любимци  Joy Joy Joy

Аз всичките съм сложила  Rolling Eyes антименингококко,антипнеумококко,6-валентната и...лелее не помня....всички и задължителни и препоръчителни срещу заплащане  Peace При нас ако педито я слага 30евро,а в дистретто-то безплатно  Peace

Нямаме;)
Виж целия пост
# 9
Бонжур!  Hug

Нека в новата тема да зарежем манджаренeто и да преминем към неЩо духовно....
Кажете сега, купихте ли си ве4е RialzaGlutei System? Joy

  Пиколинка, за този продукт, мъжа ми казваше, че за пореден път мъжете са яко излъгани.  Laughing
 Като се махне грима, сутиена с подплънки и риалца глутеите може и да не познаеш жената до теб!  Flutter

  Party Между другото аз съм вече с нов силует, 10кг. по-малко, минах с 3 размера дрехи надолу.  Peace  Наложи се да сменя тотално гардероба.  Peace
Виж целия пост
# 10
http://images19.snimka.bg/003997345.jpg
Много съм одухотворена.Кви са тези алца глутеи,аз като сложа "малката"(11,5 кг и 78 см)на краката си правя дрос драс конче под формата на физ упражниния .Сега майтапа в ляво.Спорта е много важен,да,да не само за отслабване ами за тонус в живото.Ако примерно не си хванал енелотото или грата винчи качваш се на пътеката поне половин час комбинирани походки и всички черни мисли ти се изпаряват,торбичките под очите изчезват,кожата ти се опъва и зимата не се боледува.Тази година си купих нова пътека,т.като старата (тази на снимката)не отговаряше вече на изискванията ми..Имаше един период когато нямах възможност да я ползвам,но реших този проблем като купих джирело (ох,а бях толкова против)за Франческа и до дето тя си ходи назад напред аз си правя упажненията.Не винаги успявам да ги довърша,но опънах един с килим с играчки и така напредвам.Усилено препоръчвам ,който има възможност,да прави спорт да го прави.ДАААААА здрав дух в здраво тяло е казал баналиста.
Браво Астреа.
ООО аз си помислих,че говорите за уреда алцаглутей ,а вие за гащите думате
Кала смешно ти е ,ама аз и кучето ваксинирах за всеки случай Laughing
Виж целия пост
# 11
По устата и то.Такава ревност изпитах,че направо щях със зъби да го вдигна за дрехата.И майка му вика ,леко ще я удариш.Какво ще я удари, поне предложение за женитба трябваше да и направи този малкият.
И аз съм 4увала, 4е по4тените моми4ета в Неапол не се целуват без да са полу4или предложение за брак. Малкият Ще да е бил някой зидаро_маза4 от Бергамо. С тези обноски. Wink

Кала, да кажем, 4е обмислям завръЩане в света на спорта. Laughing
Ски уреда го ползвах на приливи и отливи, преди АндрЮ да проходи. Слагах го на стол4е отпред да ме гледа и въртях докато не се разреве. Сега и да го сложа да седне, той Ще стане и Ще си замине.
В сайта на фитнес клуба, който посеЩавах преди Щастливото събитие, видях, 4е организират забава4ка за малки деца всяка сутрин по три 4аса среЩу скромната сума от 65 цента (1 CHF), ина4е майката си плаЩа редовен абонамент за клуба. Децата и две маестри играят и се гонят в една голяма зала за аеробика, докато мама спортува. Видя ми се много изгодно и добре измислено предложение и скоро Ще се запиШем.

Феиам, не е ли по_готино да се запиШеШ в група към някой фитнес? По_малко ску4но е и по_малко се кръШка. Simple Smile

Гери, и Симоне реагира по абсолЮтно съЩия на4ин! Joy
"За гърдите се знаеШе, 4е може и да не са това, което изглеждат, ама сега и Б_страната ли?" Shocked Laughing
Комплименти за силуета. Simple Smile

Ох, Ов4ева, сега ти про4етох последния постинг и от толкова много спорт огладнях. И се сетих, 4е исках да ви попитам за тази мистерия около моцарелата. Зна4и аз купувам моцарела и на етикета пиШе "моцарела" и аз, будалата, вярвам. Какво е това "фиор ди латте"? Аз купувам Санта Лу4ия по 3 в плик, моцарела пиШе, но в крайна сметка не знам какво е. Та, какво е? newsm78
Виж целия пост
# 12
Мале момета колко нещо сте изписали Simple Smile.ние цяла седмица нямахме интернет и направо изкукуригах,а докато ви про4ета минаха два дена.
Гледам обсъдили сте кризата,папането,моцарели,4ушки и помодори Laughing
Та за кризата,тука яко ни е хванала в нашия район ConfusedИ аз преди да излеза оглеждам списанията и офертите и ако видя нещo интересно на добра цена ходя да взема.Ако не вземам вси4ко което ми трябва по списък.Ако видя продукти в оферта,4есто се запасявам.На мен като излеза стотака не ми мърда,пък дали ще ги изхар4а за папане или други работи,все с празни джобове се връщам.Добре,4е захладня и ще си стоим по 4есто в къщи  Laughing.А и трябва да съм по пестелива,4е от догодина по4ваме да строим нова къщурка и ще ни трябват пари4ки Laughing
Ов4и слагай вси4ки ваксини душа и да ти е мирна главата Praynig
Въй сетих се за разказа ти за сестрата на мъжът ти как всеки ден яде у вас  Sad,С голямо сърце си да знаеш.Аз не бих се съгласила никога на всекидневни гости,пък било то братя или сестри.Не ,защото ще сготвя с една 4иния в пове4е,а защото всяко нещо си има граници Naughty.Ми на нея не и ли идва на акъла,4е малко прекалява.Все пак си с малко дете .Поне я карай да ти мие 4иниите преди да си тръгне Twisted Evil
На моя мъж брат му и жена му за 17 годишен брак са го канили два пъти на обяд и то от както се оженихме
Виж целия пост
# 13

Феиам, не е ли по_готино да се запиШеШ в група към някой фитнес? По_малко ску4но е и по_малко се кръШка. Simple Smile


мразя фитнеса от сърце  Rolling Eyes
пробвала съм по4ти вси4ко, вкл. и изто4ни бойни изкуства_след максимум 3 пъти ми писва.
до тази година успявах да покарам кънки в неделя, но напоследък не мога да стигна до парка  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ама аз пак пилатес имах предвид, Щом това си си избрала, оба4е в група и с у4ител.
От гледна то4ка на организацията, не за друго. Simple Smile

Ина4е най_готиното и ефективно неЩо според мен е ти4ането, но за предпо4итане не на тапис ролант (хехе), а на открито.
В София го практикувах в Борисовата градина, но тукаШните баири някак ме обезкуражават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия