Кокосов матрак - проблем

  • 1 607
  • 18
От известно време(около седмица),сутрин когато дъщеричката ми се събужда и я вземам от креватчето цялата е пропита от една много специфична миризма.Оказа се,че е от матрака.Проветрявам го през няколко дена откакто започнах да усещам тази миризма,но полза няма.Странното е,че тази миризма се появи сега,а матрака си го ползваме от няколко месеца.На какво може да се дължи?Някой имал ли е подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
аз имам такъм матрак(тоест детето),но проблеми нямаме Thinking
Виж целия пост
# 2
На какво по-точно мирише. Много странно newsm78 Нашият също е кокосов, ползваме го вече 4 месеца и не мирише(току що ходих и аз да го душна Crazy)
Виж целия пост
# 3
Ами някаква тежка миризма,като от стърготини....със сигурност е от матрака.Както казах преди не беше така.
Виж целия пост
# 4
И ние сме с такъв ама на нищо не мирише.Да не би да сте мокрили с нещо или малката да го е начурквала?
Виж целия пост
# 5
странно, не съм усещала кофти миризма  Thinking
Виж целия пост
# 6
Не сме го мокрили,малката няма как да го е напишкала,тъй като сме с протектор,освен това досега памперсите и не са пропускали.Единственото,което ми хрумва е дали овлажнителя не е причината. newsm78 Все пак не го включвам често и не работи по много време.
Виж целия пост
# 7
аааа, едва ли овлажнителя ще е причината  Naughty
Виж целия пост
# 8
може би ако въздха става прекалено влажен Thinking и да се е навлажнил и матрака и от това да мирише
Виж целия пост
# 9
може би ако въздха става прекалено влажен Thinking и да се е навлажнил и матрака и от това да мирише

Възможно е.
На стария кокосов матрак на детето разляхме вода и после след като изсъхна наистина имаше особена, специфична миризма.
Виж целия пост
# 10
И ние не сме имали проблеми и като нищо ще се окаже, че е от овлажнителят. Peace
Виж целия пост
# 11
добре де, ако е от овлажнителя,
няма ли и другите неща в стаята да са влажни или нещо такова  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
добре де, ако е от овлажнителя,
няма ли и другите неща в стаята да са влажни или нещо такова  Rolling Eyes
По принцип - да, но ако са само дървени мебели, няма как да разбереш дали са влажни...
Е, ще разбереш, ама мааалко по - късно... Mr. Green
А ти какви други неща имаш предвид ?  Thinking
Виж целия пост
# 13
А ти какви други неща имаш предвид ?  Thinking

предполагам има още един матрак в стаята, завивките, дрешките на детето

ако матрака поема влага, то тогава по мебелите ще има нещо като слана, примерно  newsm53
Виж целия пост
# 14
ние също имаме такъв матрак малко повече от година и половина и не съм имала досега такъв проблем не мирише на нищо и аз ходих да го помириша  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия