МОКРИ ПЕТНА-тече от комшиите

  • 924
  • 7
здравейте.От една седмица  в кухнята и банята ми се появиха огромни мокри петна.Говорихме с комшиите да си оправят проблема.От днес петната станаха още по-забележими и вместо да изчезват се появяват други.Днес пак ще говорим с тях ,макар че по принцип не разговаряме поради стари вражди.Бихте ли ме посъветвали какво да предприема.Длъжни ли са да ми покрият щетите и ако откажат да си оправят проблема горе как да процедирам?.Към кого да се обърна ,ако не спрат да се разрастват тези петна ?Предварително Ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Имаш ли застраховка?
Виж целия пост
# 2
Ами принципно мисля, че не са длъжни. По-скоро е на морална основа решението. Защото най-малкото е в твоя имот. Все пак поговорете с тях човешки.
Виж целия пост
# 3
нана 77-напълно съм съгласна с теб.Принципно не ми се занимава с жалби.Не ми трябват парите им-просто да се вземат мерки.Какъв е смесъла да се появяват пак.
Виж целия пост
# 4
Toзи проблем беше и на нашите комшии... влагата се получаваше от нашата баня, но сложихме силикон около ваната и не са се оплакали засега... поне намерихме лесно решение...
Трябва да раберете първо къде точно е проблема... !
Виж целия пост
# 5
kali_girl ,мисля че няма лесен начин да ги принудите да си оправят проблема естествено ако не го пожелаят сами!!!Иначе е дълга и широка.Нямам време сега да търсяк но прочети тук http://www.bgparcel.com/ZUT.htm.Това е законът за устройство на Теритирията или иначе казано ЗУТ.Може и да е конкретизирано.Друг е въпросът каква е причината да протече - амортизация или следремонтна екстра ама дали има значение идея си нямам.
   Аз също имах подобен проблем,но бях от другата страна.В началото не вярвах,че има теч,защото лудата комшийка каза,че децата като бягали и напукали тавана  smile3506,а апартамента и не е виждал ремонт откакто е такъв,та я сложих в графата заядливи лелки.Но се оказа,че наистина тече.Дори и за миг не съм си помисляла,че мога да оставя нещата така и не съм се занимавала да питам или чета.Май много писах,дано съм била поне мъничко полезна.
Виж целия пост
# 6
Оправихме се преди малко.Видяха пораженията и казаха че ще разбиват банята ако трябва н ще оправят проблема.благодаря на всички за мненията.
Виж целия пост
# 7
Браво,това наистина е най-добрия вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия