17 дена - най-ефикасен режим

  • 2 427
  • 25
Здрасти.Според вас за 17 дена кой режим е най-ефикасен и дава най-много минусчета - Японско чудо,Дюкан или Моно?  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Дюкан и Моно не съм спазвала но за Японското чудо от личен опит знам че ако го спазваш стриктно за 14 дена ще свалиш килограми
Виж целия пост
# 2
Дюкан и Моно не съм спазвала но за Японското чудо от личен опит знам че ако го спазваш стриктно за 14 дена ще свалиш килограми

А ти колко килограма свали с японското и за колко време?Аз съм го спазвала за 2 дена и резултатът беше - 2кг.  Rolling Eyes
Ааа, и ме е страх от Дюкан - не искам да ми окапе косата  ooooh!
Виж целия пост
# 3
От Дюкан косата, от моното- ноктите, от японското може очите да ти се дръпнат........ ooooh!
Как реши, че ще ти окапе косата пък??? Ако наистина искаш видим резултат за 17 дни прежали я  Mr. Green ама и късно си се сетила
Виж целия пост
# 4
От Дюкан косата, от моното- ноктите, от японското може очите да ти се дръпнат........ ooooh!
Как реши, че ще ти окапе косата пък??? Ако наистина искаш видим резултат за 17 дни прежали я  Mr. Green ама и късно си се сетила


Гледам телевизия  Peace
Виж целия пост
# 5
Ако ще само на вода да караш, за 17 дни повече от 4-5 кг няма да свалиш, а видима разлика няма да има. А, освен че на 18-ия ден (който, предполагам, е важен за теб) ще имаш измъчен вид. Бих ти препоръчала вместо да се измъчваш с диети, да наблегнеш на плодовете и зеленчуците, както и да засилиш движението. Така ще тонизираш кожата - ето това може да направиш за 17 дни! По-добре с 4-5 кг отгоре, но свежа, отколкото обратното.
Виж целия пост
# 6
здр.
аз също искам да сваля 4-5 кг за три седмици, и сега случайно попаднах на тази тема. Ясно е, не ми харесва Дюкян, а тази с японското чудо не я намирам, бихте ли ми пуснали линк към тази диета за да я прочета.
  От два дни започнах да спортувам - в къщи, че нямам време с бебка да ходя никъде, а и няма кой да ме отмени. Намалих калориите.. хапвам само салати...дано има ефект.
При мен проблемната зона след раждането си остана корем като на бременна в 4-я месец, нямам сланинки, но много е издут, незная от какво е.

и аз моля за съвет за диета

Виж целия пост
# 7
За 17 дена дори и да успееш да свалиш някое кило, то няма да е видимо. По-добре не се подлагай на нищо строго. Само ще се измъчиш.
Виж целия пост
# 8
 Като те е страх, че ще ти окапе косата от Дюкан защо тогава питаш за него? newsm78
А между другото има страхотни перуки  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Като те е страх, че ще ти окапе косата от Дюкан защо тогава питаш за него? newsm78
А между другото има страхотни перуки  Mr. Green

Ех,заядливо племе сте дюканките  Simple Smile

Ще започна Японското.55кг. съм сега,искам да стана 46кг.Ще видим какво ще се получи.

Благодаря за мненията.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз не съм заядлива  Whistling Peace
Но не вярвам на всички глупости, дето се леят от TV-то, на всички кампанийни поръчкови атаки, на всеки новоизлюпен разбирач, поканен да ръси безмислици в ефира.
Не съм тук да те агитирам за Дюкан - твоя воля е да не го харесваш, но е добре да се запознаеш предварително с основните му предимства и недостатъци, за да го оцениш информирано.
Другите момичета правилно са ти казали, че за 17 дни чудеса не стават.
Не си причинявай неща, за които после ще съжаляваш. Peace
Виж целия пост
# 11
Добре че беше дюкан че да ми намелее малко това нещо на главата
хахахахха
по хубава коса и нокти не съм имала преди от 5 месеца съм на дюкан и нямам никакви проблеми, и кожата ми е супер а за самочуствието и визията да не говорим
Виж целия пост
# 12
Бих искала да попитам особено спазващите Дюкан : ще има ли ефект ако се яде месо, но и и салата вечер. При мен проблемът е че ми се вие свят ако не приемам поне малко салата. Само на месо не издържам дори и 2 дни. Имам да свалям 3 кг, сега съм 53. Заради ниското кръвно ми се вие свят и действително се чувствам страшно зле на Дюкан.
Виж целия пост
# 13
Titonche, за тези 3 кг въобще няма смисъл да започваш Дюкан. Peace
Опитай с повече движение примерно.
Виж целия пост
# 14
Здравей! Аз си имам свое мнение пък по въпроса за бързо отслабване - ако можеш да издържиш зелевата супа гаранция ще свалиш кг! Дори ще имаш време и да повториш, ако не си свалила колкото искаш! Стига да можеш да понесеш супата де Wink Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия