Някакъв спорт в района на Гео Милев ? ? ?

  • 2 092
  • 7
Скъпи майчета,

моля за инфо, ако посещавате с детето си някакъв спортен клуб в района.
Майка съм на три деца и времето ми е адски кът. Като взема каката от градината в 16 часа не ми изнася да обикалям цяла София, защото всичко което ми харесва е далече от нас.
Виж целия пост
# 1
В стария академик има басейн, децата от нашето училище ходят там организирано.Доколкото знам има и баскетбол и футбол там.
В балетното има всякакви видове танци.
Виж целия пост
# 2
Супер майче ! Много благодаря
Виж целия пост
# 3
Детска спортна аеробика, тенис, плуване, танци - всичко това го има в стадион Академик.
Танци за деца има и в 109 училище. В стадиона на ЦСКА, бившето Червено знаме, на разклона за 4 километър, има плувен басейн.
Стига да искаш и да заплащаш - веднага ще запишат детето ти.  Peace
Виж целия пост
# 4
В стария академик има басейн, децата от нашето училище ходят там организирано.Доколкото знам има и баскетбол и футбол там.
В балетното има всякакви видове танци.

Аз живея в Слатина, но нещо не мога да зацепя къде точно е този басейн. Би ли споделила?
Виж целия пост
# 5
До сградите на БАН, до колелото на автобус 11 и селските рейсове 1,2 и т.н.; в самия стадион е басейна, от 93 и 109 училище возят децата до там с бусче за тренировките
Виж целия пост
# 6
инка62 на Червено знаме не работи ли само открития басейн?Моля те ако греша и имаш малко повече информация да споделиш  Praynig
Виж целия пост
# 7
До сградите на БАН, до колелото на автобус 11 и селските рейсове 1,2 и т.н.; в самия стадион е басейна, от 93 и 109 училище возят децата до там с бусче за тренировките
Благодаря много!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия