Изтръпвне на ръката след раждане

  • 1 353
  • 7
След като родих секцио преди 1 месец,  установих че трите пръста на лявата ми ръка са нечуваствителни , все едно са отекли и при сгъване ги чувствам отекли, а върха на пръстите ми е като набоден с иглички и са изтръпнали. Обърнах се към невролог, назначиха ми физиотерапия, но засега без успех.Подробност е че през последния месец на бремеността нощем ръцете ми изтръпваха по този начин, но после се оправяха. На някой случвало ли му се е подобно нещо? И как се справихте?
Виж целия пост
# 1
На мен ми изтръпва палецът и китката в областта на палеца на дясната ръка. Там ми бяха сложили абоката за системата и аз го оттдавам на това. Изследвания не съм правила.
Виж целия пост
# 2
на тази ръка не са ми слагали нищо, ако не броим една венозна инжекция Sad
Виж целия пост
# 3
Намен през ноща ми изтръпват пръстите на ръцете , он откакто спя на по-висока възглавница- нямам проблеми.Предполагам че е нещо като шипче, което притиска нервите!
Виж целия пост
# 4
И на мен ми истръпваха ръцете след раждането ( по скоро от китката към пръстите), по няколко пъти нощем. След 2-3 месеца, взеха да намаляват на 1 на няколко вечара, докато накрая спряха да ми изтръпват. Според мен ще отшуми.
Виж целия пост
# 5
Ако се притесняваш - консултирай се с невролог....
Може да мине от самосебе си, но може при раждането да се е притиснал някой нерв и да те тормози...
Виж целия пост
# 6
Имах същото през 9-ти месец на лявата ръка. Родих секцио и до 2-3 седмици след това отшумя. Не знам колко време е нормално след раждане да се случва, но може би при всеки е различно. Успех!
Виж целия пост
# 7
Аз също родих секцио и ми изтръпваха ръцете вечер, но се случваше когато гърдите ми бяха много тежки и трябваше да ги цедя. А преди около 2 месеца разбрах, че една линия от опашката на гъбнака по крака надолу до малкия пръст на левия ми крак  е безчувствена, движа я, но няма усет на кожата. Ходих на невролог и ми каза, че е нещо като дископатия, но е  е дископатия, нещо като ишиаз, но не е ишиаз - притиснат нерв S1. Изписа ми да пия Милгама/витамини от групатаБ/, имаше леко подобрение, но не и пълно. Продължавам с Милгамата, а след като спра да кърмя ще ми изпишат нещо по-сериозно. Надявам се и се моля да мине. Много се бях изплашила. Не съм раждала с епидурална и нищо не ми е бито в областта на този нерв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия