Дайте координати на клоун или аниматор

  • 3 589
  • 11
ЗДРАВЕЙТЕ, ИМА ЛИ НЯКОЙ ПРЕДСТАВА КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ КООРДИНАТИ НА АНИМАТОРИ ИЛИ КЛОУН ЗА ДОМАШНО ПОСЕЩЕНИЕ. НАБЛИЖАВА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ВИКИ И СЕ ЧУДЯ КАК ДА ПРАЗНУВАМЕ, ДАЛИ В ДЕТСКИ КЛУБ (АМА САМО ЗА 4 ДЕЦА newsm78) ИЛИ ДА ГИ ПОКАНИМ ВКЪЩИ, НО ДА ВИКНА АНИМАТОР, НЯМАМ ПРЕДСТАВА КАКВИ СА ТАРИФИТЕ. ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА ЗА ИНФО
Виж целия пост
# 1
Във Варна тарифата е около 60 лв. на час.Потърси в интернет Peace
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351189.0
Taзи тема мисля,че ще ти помогне
Виж целия пост
# 3
Здравеи мамче,
Много сьм доволна от тези два клоуна Ицо Жицо и Янка Калпазанка. За втори пьт ги викам на рожденият ден на моята щерка. Пьрвият пьт ги викнах, когато Зорито празнуваше 3-тиРД, а тази година ги викнах в детската градина за 5РД.
И са много симпатични. За контакти: 0889604789 Христо; 0898361906 Яна; www.icojco.com
Виж целия пост
# 4
Здравеи мамче,
Много сьм доволна от тези два клоуна Ицо Жицо и Янка Калпазанка. За втори пьт ги викам на рожденият ден на моята щерка. Пьрвият пьт ги викнах, когато Зорито празнуваше 3-тиРД, а тази година ги викнах в детската градина за 5РД.
И са много симпатични. За контакти: 0889604789 Христо; 0898361906 Яна; www.icojco.com

И аз съм много доволна от тях - родителите се забавлявахме наравно с децата  Peace
Виж целия пост
# 5
Здравеи мамче,
Много сьм доволна от тези два клоуна Ицо Жицо и Янка Калпазанка. За втори пьт ги викам на рожденият ден на моята щерка. Пьрвият пьт ги викнах, когато Зорито празнуваше 3-тиРД, а тази година ги викнах в детската градина за 5РД.
И са много симпатични. За контакти: 0889604789 Христо; 0898361906 Яна; www.icojco.com

Дали може да споделиш каква е цената !?
Виж целия пост
# 6
благодаря ти, apgrigorova, и понеже си ги викала за 3 годишно може ли да кажеш дали такива малки деца разбират нещо от шоуто. Че вики става на 2 г. и гостите ще са на по толкова и много хора ме разубеждават ,че толкова малки нищо не се забавляват
Виж целия пост
# 7
Аз за толкова малки деца не бих викала никакви аниматори, но ти си знаеш най-добре Peace Все пак ще сте всички майки там, а на тази възраст майките забавляват най-добре...

Миналото лято в БГ бяхме канени на рожден ден на една 8 годишна кака, където имаше и клоун- за големите идеално. Моята беше на 3 и половина и за нея също беше идеално, защото тя просто обича клоуни, обаче имаше още 2 дечица на нейната възраст (3-4 годишни) такъв стрес изживяха милите, такъв рев му дръпнаха и толкова ужас имаха в очите. Докато трая представлението (1 час) тези двечките бяха отделени с майките си в единия край на заведението, като предупредихме клоуна даже да не си помисля да тръгне в тази посока, а те седяха вкопчени в майките си- голям празник изкараха ooooh!. Та това, което всъщност искам да кажа е, че ако държиш на клоун ще е добре да се консултираш и с майките на гостенчетата. Все пак ако от 4 бебока поне двама надуят гайдата то ще стане наистина много весело Wink
Виж целия пост
# 8
препоръчвам парти къща "Джули-Марули", викнахме принцеса за рождения ден на сина ми в Детската градина и момичето беше много забавно и страхотно, измисляше големи смешки, дори и ние с мъжа ми се смяхме, и много игри и забавления. мисля, че децата останаха много доволни.
първоначално бях наела клоун, обаче Ники упорито се сърдеше и ми казваше, че се страхува и се обадих в последният момент за смяна...от парти-къщата ми пропоръчаха принцеса, защото децата, особено момчетата много се радвали...и наистина така беше, тя една хубава, русичка, а русите мацки са слабост на моя син и беше много доволен и впечатлен от нея Wink
Виж целия пост
# 9
Мики и Чарли бях поканила за петия рожден ден на дъщеря ми.Страхотни бяха
http://rogdenidni.hit.bg/
Преди две години виках Малчуган-Великан които също са много готини но тогава цената беше 190 лева а сега незнам newsm78
Виж целия пост
# 10
Здравей!!!
Аз лично работя като детски аниматор и мога да ти кажа "искрено и лично", че за 2 годишно детенце няма смисъл да ангажираш детски аниматор.Аниматорите са за препоръчване,тогава когато на партото могат да се организират игри с децата - било то състезателни или не,когато децата могат да бъдат "нахъсани" от аниматора да се забавляват.Малчуганите трябва малко или много да могат да усмислят това все пак.
С клоун е по-друго, но и самият клоун трябва да прецени децата на място и да не прекалява в "действията" си, за да не се получи като случката,описана по-горе.
Желая ти успех!
Виж целия пост
# 11
Може да наемеш аниматор и от някой клуб, но да не се чака последния момент, защото те си имат планове и графици. Ние ангажирахме аниматор за 3-тия рожден ден на детето. Бяхме я водили вече на няколко рождени дни в клубове преди това, а тя не искаше да играе с децата, плачеше и постоянно седеше при нас - родителите. Беше все още с детегледачка и хич не беше "социализирана". Затова решихме да не я изтезаваме на собствения рожден ден с парти в клуб, а да викнем аниматор у дома. Наехме от "Ментов носорог", за един час беше 120 лв., децата я харесаха и "принцесата" остана още, за втория час доплатихме още 20 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия