Окосмяване по време на бременност

  • 3 951
  • 22
Пак идвам с моите интелигентни въпроси. Crazy
Гледам, че нежния мъх по елегантното ми коремче е започнал да се превръща в тилилейска гора. Знам, че е от хормоните и не се шашкам много. Thinking Whistling Ама нещо друго прочетох и рекох да си сверя часовника с мамите. Вярно ли е, че това окосмяване се дължи на факта, че рожбата ще е мъжка? Това, което прочетох е, че:
"Понеже му никнели атрибутите и тестостерона се увеличавал и се отразявало на мамата".

Виж целия пост
# 1
За първи път чувам за такова нещо, че повечето космяване се дължи на мъжка рожба. Ще ми интересно  ако някой ми каже нещо научно за това, а не да се разправят само приказки.
Виж целия пост
# 2
Айде поредното суеверие Stop
Виж целия пост
# 3
Вярно ли е, че това окосмяване се дължи на факта, че рожбата ще е мъжка? Това, което прочетох е, че:
"Понеже му никнели атрибутите и тестостерона се увеличавал и се отразявало на мамата".

 hahaha hahaha hahaha
Имам съмнения, че е от това. Къде го прочете? Joy
Иначе за окосмяването - мисля, че е нормално, и в никакъв случай не е притеснително.


Виж целия пост
# 4
Аз съм в 22 седмица и за сметка на всички останали зони по тялото ми, където космите някак спяха да растат, корема ми е доста силно окосмен вече.
А се шегувам с това като казвам, че това е за да им е по-топло на бебетата, защото нося 2 в корема си:)
Другото е, че ми казаха, че ще бъдат момичета, така че това с пола е отосително за мен.
Но в едно съм сигурна, че хормоните са виновни за всичко.
Виж целия пост
# 5
А пък на мен ми казаха точно обратната зависимост - ако спрат да растат космите и намалеят доста било игурно, че е момче. Не знам доколко е вярно  newsm78. Що се отнася до мен и двата пъти познаха Rolling Eyes Не съм се замисляла, а го приемах на шега Thinking
Виж целия пост
# 6
и моите косми на корема се увеличиха през бремеността /много гадно/ иначе на другите части по тялото ми дори понамалиха растежа сякаш.  Казват че след като спреш да кърмиш се регулирали отново - дано Praynig
Имам моченце, но незнам дали по космите може да се съди наистина.
Поздрави на всички   bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз пък нямах никакви косми и родих момиченце. Така че, може би бебчето ще е момченце... Laughingно каквото и да е-да е живо и здраво Peace
Виж целия пост
# 8
Аз също имам особено окосмяване около пъпчето, което много ме разсмива  Laughing. Иначе по другите части на тялото, особено по краката, почти спряха да растат. Освен това ме увериха 100%, че бебчо е момченце  Simple Smile. А още преди лекарят да ми каже всички около мен само това ми казваха - момче е. Не знам дали са бабини приказки ама си познават в повечето случаи Simple Smile.
Виж целия пост
# 9
doritt след 15 дни ми е термина и ще дам моя отговор точно Laughing. А корема ми е така окосмен, че правя конкуренция на мъжете! Много косми, голяма кафява линия от гърдите до ... немога да видя до къде отива (не вижадм до там нищо  Laughing )
Суеверие е според мен и това! Най- точно бебо като излезе може да разбереш какъв е пола. На моя приятелка до последно на видеозона и казваха че ще е момче ( всичко в синьо се купуваше), познай купона като излезе момиче  Rolling Eyes
Радвай се на коремчето,каквото и да е вътре и  много  Heart Eyes и Hug
Виж целия пост
# 10
Ами моето бебе е мъжко  Wink, но през бремеността забелязах, че много бавно ми растяха космите по краката! ЕЕЕЕх, че хубаво беше. Даже в момента имам тук таме плешиви петна Simple Smile. Иначе по корема не съм имала окосмяване, а само кафява черта, която вече почти избледня.
Виж целия пост
# 11
А аз как се бяк окосмила,мялееее,ужас!И то не само по корема,имах по брадичката,по шията,абе мани,ама на втория месец сед раждането всичко опада и сега съм си гладичка навсякъде!За информция-бебето е момиче!
Виж целия пост
# 12
Това за мъжката рожба е "бабината ти трънкина" - имах не тилилейски ами незнам какви гори, ама имам момиче. Обаче много ме дразни това окосмяване и макар, че всички видни гинеколози твърдят, че се маха - е не! Тука си е, седи си и незнам как да го подхвана, че да го разкарам  smile3515
Виж целия пост
# 13
 pandora,възстанови ли ти се цикъла?трябва да минат 1-2 редовни цикъла,за да изчезне окосмяването.Да не би да кърмиш още?
Виж целия пост
# 14
сега се разгледах , окосмяването по корема ми е изчезнало, дори не съм забелязала кога и как, а го имах по време на бременността! По краката и подмишниците пък бях почти забравила какво е това епилация, толкова бавно растяха тогава...сега пък от някъде 2 седмици ми пада косата от главата, останалата "растителност" е както преди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия