А лесни прически за къса коса?

  • 6 229
  • 3
Имате ли идеи за лесно поддържащи се прически за сравнително къса коса на пластове, подходяща за дама на 52 години със сериозна професия. Става въпрос за майка ми, тя е руса и с кръгло лице, и иска да си измисли прическа, с която ще изглежда винаги добре за отрицателно време. Интересни са ми и предложения за препаратите, с  които да постига ефекта.
Виж целия пост
# 1
Здравейте, не разбрах какъв е типа коса на майка Ви, формата на лицето също е от голямо значение. Знам, че в интернет трудно се намира нещо актуално и адекватно. По-долу съм прикачила примерна снимка на причекса, която много харесвам за дами в различна възраст. Тя се поддържа лесно и винаги изглежда стилно. В този смисъл кадърното подстригване е изключително много по-важно от препаратите, ако е направено както трябва от препарати няма смисъл. Само да не скочат срещу мен търговците на гелове, пяни и т.н.Simple Smile

Виж целия пост
# 2
Права си, благодаря ти за предложението! Всъщност косата й е точно такава - права, тънка (като на всички естествено руси), но се боядисва и ефекта е почти същия цвят.
Виж целия пост
# 3
значи наистина ще й отива:) но наистина - нека да отиде при проверен фризьор, който ще се постарае:) Ако сте от Пловдив наистина, аз понякога ходя в Арлет на отец паисий, там една от майстор-фризьорките се нарича Теодора - много е внимателна и се старае наистина, вчера водих майка ми там и тя сътвори чудеса, имайки предвид безбройните грешки на предишни фризьори, щом майка ми сподели, че разликата е значителна, значи има за какво
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия