Гланц за устинчки за маки госпожици

  • 782
  • 11
Здравейте мацки!
Знам,че тук обсъждаме нас -мамите,но искам да питам какъв гланц мога да взема за момиченце на 1г3м.Става въпрос за безцветен на който пише KIDS .И въобще тези,на които пише KIDS от каква възраст могат да се ползват?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Eто тук има доста неща http://www.disbg.com/catalog/index.php?cPath=41_135
Виж целия пост
# 2
И от какъв зор ще слагаш гланц на дете на 1 година и 3месеца?!  #Crazy

Това не е "малка госпожица", това си е бебе.......
Виж целия пост
# 3
В каталога на Орифлейм съм виждала гланц за деца  Peace
Виж целия пост
# 4
Ако на бебето му изпръхват устните в студено и ветровито време - може да се ползва някое леко балсамче или вазелинче, за да не го боли. При гланцовете (пък били те и "за деца" ooooh!) често декоративният "гланцов" ефект е водещ пред кондиционирането.  Naughty
Виж целия пост
# 5
Моята малка госпожица и слагам на oriflame детския гланц-lollipop lip balm Crazy
много е хубав и аз понякога си крадвам от него Whistling
Виж целия пост
# 6
Myriad Canaan  благодаря много!Точно за изпръхване става въпрос.Ама вече да не смееш да попиташ тук...винаги има някой който е станал наопаки.
Виж целия пост
# 7
Точно за изпръхване става въпрос.

Значи не ти трябва гланц, а нещо друго. Балсам или вазелин, или подобно... Гланцът е с естетическа насоченост и определено, дори и да пише "за деца" на него, не е за бебета..

А като видя някъде "малки госпожици", "принцеси" и от този род, направо си умирам от смях. Дано ако някой ден имам и аз момиче не изглупея тотално, че да говоря по този точно начин за нея  Joy

Държа да подчертая, че нямам нищо лично към авторката и говоря по принцип  Peace
Виж целия пост
# 8
Буба,благодаря за разясненията ти,мила си!какво значи изглупея?Естествено,че за всяка майка детето и е най-...да,моята е принцеса!Такава е за мен и за баща и.Кипра от сега,имаше проблем с устничките от студа и се чудех кое е подходящо за нея.Виж тук се изяисва толкова много за кремчета,пудри,дрешки,престъпление ли е да създаваме на момиченцата си кукленски свят?Всеки има право да нарича детето си с галени имена,дори аватарите тук са Малката Мис ,Барби и подобни.Лично аз не виждам нищо лошо!
Виж целия пост
# 9
Гланц ?  smile3555
По - добре вземи чист вазелин от аптеката  Peace
Виж целия пост
# 10
Меден вазелен или някакъв балсам-аз съм много доволна от този на Юсерин,има го в аптеките. Peace
Виж целия пост
# 11
На моята госпожица купувам от Хиполенд......специални,детски гланцове за устни с  цвят,наподобаващи на течно червило за 4лв.-1 бр. Peace...както и детски лак за нокти отново от там за същата цена Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия