Преградна стена от гипсокартон през прозорец

  • 2 009
  • 11
Здарвейте,

Бих искала да ви попитам дали сте виждали такова изпълнение на преградна стена от гипсокартон през прозорец, имаме един трикрилен прозорец, но ако може искам да не го развалям а през него /само през едното крило да минат профилите, не през стъклото/, за да не го развалям посред зима! Дали е възможо? newsm78
Виж целия пост
# 1
На мен не ми е ясно,какво питаш.  Thinking
Искаш да кажеш че искаш стената да е перпендикулярна на прозореца ли?-но тогава тя не минава през прозореца.
Виж целия пост
# 2
да перпендикулярна, малко не съм го обяснила както трябва, да са на буквата Т
Виж целия пост
# 3
за съжаление не се сещам по друг начин да го обянся Sad
Виж целия пост
# 4
По принцип с гипскартона всичко е възможно Simple Smile
Но след това няма ли да си усложните живота да дооправяте недовършеното?
Виж целия пост
# 5
В офиса си имаме такива прегради. Направени са и изглеждат доста добре, само дето не знам дали ще си намеря майстор да я свърши таз работа! Но, ако се направи както в офиса, не изглежда недовършено! Просто исках да чуя мнения!
Виж целия пост
# 6
Не мога да разбера за каква точно пидаш. newsm78 Може би ако сложиш някоя снимчица или схема ще можем да ти помогнем с мнения. Hug
Виж целия пост
# 7
Ето и снимка от подобна стена

Преградна стена
Виж целия пост
# 8
Изглежда много добре,изобщо не е с незаършен вид.Може би,защото самата стена не е права,а е разчупена.Не мисля,че е трудно за изпълниние,дори ще улеснеш майстора.Няма да има нужда от допълнителен прорез за врата.Не знам каква функция ще изпълнява тази преграда,но бих те посъветвала ако е удачно да изрежеш отвори в нея на няколко места,които допълнително ще я раздвижат.
Виж целия пост
# 9
Добра идея.  Peace
Виж целия пост
# 10
Наистина е хубава, но къде е ще това голямо стъкло? Иначе стената е супер.
Виж целия пост
# 11
Ами ни е си решихме проблема, поръчахме преградата от ПДЧ, излиза по-скъпо, но изглежда много красиво, буквално като декор и за двете стаи, които ще се преграждат, когато стане ще ви дам снимки, щото е хубава идея това с ПДЧто
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия