Да похваля Клиника Щерев!

  • 685
  • 2
Искам да споделя искреното си задоволство от качеството на медицинското обслужване в Клиника Щерев.Родих там преди пет дни със секцио и съм впечатлена от условията в клиниките и грижите на персонала.Всичко е на високо ниво, лекарите и акушерките са много мили и и отзивчиви, направо се чувствах като на хотел. Това ми е второто дете и уверявам ви, нямаше нищо общо с първото ми секцио, което беше в Майчин дом.Благодарение на грижите и медикаментите не усетих почти никаква болка и бързо се възстанових, а бебето ми беше гледано с голяма любов от целия персонал.Уверявам ви, че високата такса на болницата определено си заслужава да бъде платена.Желая успех на всички бъдещи майки! 
Виж целия пост
# 1
Можеш ли да опишеш по-подробно какво и как се случва? Предстои ми скоро секцио там и ми е любопитно какво да очаквам. Благодаря!
Виж целия пост
# 2
lorein74 и на мен до няколко дни ми предстои секцио в клиниката на д-р Щерев, където си следя и бременността, и се надявам всичко да мине леко и безпроблемно както при теб. Най-важното е с бебето всичко да е наред. Днес съм там на преглед. Ти при кой лекар роди? Аз съм при д-р Ганева.

Mecholana здравей и в този форум Hug.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия