Май ще имам бебе

  • 1 680
  • 16
Здравейте момичета,

Толкова дълго чета форумите, а все не пиша защото нямаше какво. В старите теми има отговор на почти всички въпроси. Но... вчера сутринта си направих тест и... какво да видя... втора, бледа, но ясна чертичка. Толкова много се зарадвах! Преди това се борих с желанието си да направя тест, защото втори ден ми закъсняваше, и в същото време се страхувах, че пак ще се разочаровам. Понеже съм в отпуск и имам време, веднага разрових сайта, за да видя какво да правя сега, изчислих 10 дена след закъснението и на 4,11 съм на лекар. Направо се разкъсвам от радости, съмнения, страх да не се разочаровам и се чудя как да се отвличам (пък и тая отпуска Sad за първи път ми пречи), за да не се натоварвам с гадни мисли. Мисля да си купя още два теста, за да ми поддържат духа или да ме свалят на земята, ако се налага). Стискайте палци всичко да е наред!!!
Виж целия пост
# 1
мисли позитивно, стискам палци да продължава + тест и да се похвалиш отново  Praynig от сърце ти пожелавам отново да видиш  EFP
Виж целия пост
# 2
Стискам ти палци мечтата ти да се сбъдне. И ако това ще те окуражи на втория ден и моя тест беше много светла чертичката и сега си правя тестове през 2 дни и чертичката постепенно потъмнява, утре ми е седми ден и се надявам вече да е ярка. Успех и дано твоите чертички по бързо станат ярки
Виж целия пост
# 3
Мисли положително.Всичко ще е наред. fingerscrossed
Виж целия пост
# 4
Честито за прекрасната новина , всичкоще е ок  Peace
Виж целия пост
# 5
  bouquetмного се радвам за теб Hug
Виж целия пост
# 6
Честито  bouquet
За да не тънеш в съмнения как са нещата преди прегледа(леле,ако още веднъж го повторя ще получа уртикария ooooh!)направи кръвен тест в която и да е лаборатория и след 48часа направи повторно изследване в СЪЩАТА лаборатория.Удвояването на стойностите на ЧХГ са почти сигурна гаранция за нормално протичаща бременност.Успех Peace
Виж целия пост
# 7
Честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Всичко ще бъде наред!   bouquet
Виж целия пост
# 8
Страхотна новина!Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 9
  bouquet Честито!Мисли позитивно и всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 10
Честито! Хайде другите тестове да покажат още по-наститени втори чертички, а накрая да си гушкаш сладък бебок!  Hug Това е прекрасно!  Grinning
Виж целия пост
# 11
Честито на теб!!!
Пожелавам го и на всички останали желаещи!
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички за подкрепата! Стискайте палци на 4 ти и доктора да потвърди!
Виж целия пост
# 13
Тихичко честито за сега!  bouquet
Стискам палци за прегледа - мисли позитивно! Hug
Виж целия пост
# 14
Честито!  bouquet  bouquet  bouquet
Мисли позитивно и всичко ще е наред! Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия