Фотоепилация

  • 14 091
  • 31
Здравейте, имам едно питане понеже не съм много наясно Embarassed
Никога не съм имала проблем с окосмяването по лицето, но напоследък доста наблегнах на хормоните(за съжаление) и резултата е налице Sad пораснаха ми леки мустачки и много ме дразнят, док каза да не се притеснявам,че сами ще изчезнат ама аз си мисля, че една фотоепилация няма да ми навреди Wink Та въпроса ми е ако някай е ползвал такива услуги и е доволен моля да пише, че не ми се иска да ходя където и да е!
Мерси предварително Hug
Виж целия пост
# 1
А бе мацки никой ли не е ползвал подобни услуги Crazy
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам такава услуга.Вчера бях на трета процедураи съм доволна,поне засега.Мисля,че и на теб ще свърши работа,но незнам в София какво да препоръчам,тук в Пловдив ходя в салон Пепе.
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам такава услуга.Вчера бях на трета процедураи съм доволна,поне засега.Мисля,че и на теб ще свърши работа,но незнам в София какво да препоръчам,тук в Пловдив ходя в салон Пепе.
Мерси мила, дано и някой от София се включи Grinning
А теб да попитам, какво е усещането има ли нещо неприятно, просто искам да съм подготвена и след процедурата има ли зачервяване или нещо друго?
Виж целия пост
# 4
Пусни търсачката и ще откриеш отзиви за фтоепилацията. Но се консултирай с лекар преди да започнеш процедури. Peace
Виж целия пост
# 5
Такааааа,усещането не е много приятно,честно да ти кажа,но самия импулс светлина трае по-малко от секунда и е търпимо.И не-няма никакво зачервяване,ама абсолютно никакво.
Виж целия пост
# 6
Такааааа,усещането не е много приятно,честно да ти кажа,но самия импулс светлина трае по-малко от секунда и е търпимо.И не-няма никакво зачервяване,ама абсолютно никакво.
Мерси много, все ще се изтърпи няма как Peace
Виж целия пост
# 7
 Имам проблеми с окосмяване по лицето и вече 10 пъти ходя на фотоепилация, но ефект според мене няма. Моля Ви кажете ми това нормално ли е? Д-р-ката при която ходя каза че всичко зависи от типа на косъма и поняга се налагали и 20 посещения? Сега съм решила да сменя мястото и искам съвет за фотоепилация в Пловдив?
Виж целия пост
# 8
Салон Пепе в Рилон-а,при Мимито! Peace
Виж целия пост
# 9
Аз не съм ходила на фотоепилация, но съм ходила на лазена епилация. Е определено имаше ефект,smarfietka_ ако фотоепилацията не ти действа пробвай лазер. Но при лазера е малко неприятно, че кожата се зачервчва след процедурата за 1-2 часа, а и скосъмчетата не трябва да са руси.
Виж целия пост
# 10
Здравка77,  искам да попитам за салон Пепе, координати и цени, а на лео2002 искам да се оплача, че и след фотоепилация съм ходила цяла седмица с петна по кожата - като от изгорено и то не веднъж. Вече ми се плаче, а незнам как да постъпя - само знам, че неискам КОСМИИИИИИ
Виж целия пост
# 11
Такаа, хайде да се включа и аз с първи впечатления от 3 салона/клиники във Варна, които предлагат фотоепилация. (За резултати още не мога да говоря, защото днес ми е първата процедура, но ще ви информирам своевременно. Simple Smile

- Медеа - след всичко, което изчетох по форумите отидох първо там - така, за малко повече информация. Там ме отказаха цените: при тях се смятат на импулс и за различните зони цената е различна. Според момичето на рецепция за мишници + пубих ще ми излезе някъде около 240 лв. С промоцията, която имат в момента (20% намаление) - 160 лв. Казах - според момичето на рецепция. Ако сметните сами ще забележите, че 80 лв (240 - 160), не са 20% от 240 лв, но както и да е.
- Skin Line - там цените са по-приемливи. За същите области общо 160 лв, до края на декември - 130. Дотук добре. Това, което не ми хареса: успях да разговарям и с рецепционистка и с една от лекарките/сестрите. Последната пита лазерна или фотоепилация съм избрала, аз казах, че след всичко прочетено - фотоепилация. Тогава тя ме пита "А защо не лазерна?" с тон все едно това е по-добрия вариант. И аз, отворена за нови предложения, и зададох въпроса - добре тогава, защо не лазерна епилация. Каква е разликата? На което те ми отговори с ... "неее, аз само така попитах. не бива да вярвате на всичко в интернет". За клиника специализираща в лазерната епилация, това не е много добър отговор мисля. И от тук се отказах.
- Clinic - с тях разговарях по телефона, защото ми омръзна да се мотая по улиците. Мишници + пубис - 130 лв. Цените са приемливи явно. Рецепционоиската беше изключително любезна и отзивчива, на всички въпроси отговори компетентно и даже ми даде няколко съвета за преди епилацията. Това, което ме спечели - упойката. Уж съм долу-горе държелива, но след всичко изчетено мисълта за болката ме стресира. Единствени Clinic ми предложиха упойка - струва допълнителни 30 лв. Представлява крем, който се намазва на мястото, което ще се третира и се преседява с него около 50 минути.
Спрях се на този вариант, ще ви споделя как е било на самата процедура утре.
- Dona Skin - тези ги намерих в интернет докато се ровичках. Мисля че имаше и няколко положителни мнения за тях някъде. Цените при тях са най-ниските, които съм намерила. За въпросните зони общо около 100 лв. А сега имат и промоция, която според тях важи за целия курс от процедури, не само за тази по време на промоцията. Ако по някакви причини се разочаровам от Clinic, мисля да ги пробвам.

Ами това е. Ако вие пък имате някакви скорошни отзиви за Clinic и Dona Skin - ще съм благодарна да споделите.
Виж целия пост
# 12
И така, 10-тина дена след първата процедура, ето малко впечатления.

Clinic и обслужването там - останах изключителна доволна. Всички са много любезни, лекарката обяснява подробно и се старае да те предразположи максимално.
Болката - съвсем поносима... след упойка. Както споменах, упойката представлява кремче, което се намазва на областта и преседяваш с него около 50 минути. В моя случай ползвахме такава само за пубис, за мишници няма нужда - там далеч не боли толкова. Не мога да правя сравнения от типа с/без упойка, защото зоните са различни. Но ако предположим, че упойката намалява чувствителността с 50%, мисля че без нея би било доста неприятно първите 2-3 пъти, докато косъмчетата са много и по-надълбоко. Така или иначе усещането е субективно, така че зависи и от вас самите. Лекарката обясни, че първия път винаги се работи на по-ниска мощност именно поради тази причина и изцяло се съобразяваше с това какво усещам, като постоянно регулираше апарата.
Неудобството - ами малко е странно някой да "обработва" подобна твърде интимна част от тялото ти, но както казах, лекарката се постара изцяло да ме предразположи. През повечето време просто си лежиш леко разкрачена, но по едно време трябваше и да се понадупя... Така и така се подлагам на това - поне да разкараме колкото се може повече от гадното окосмяване! Simple Smile
Ефект - до днес (9тия ден след процедурата) нямаше никакъв, но днес с изключително задоволство забелязах, че някои косъмчета най-сетне са започнали да падат и дори собственоръчно изскубнах някое друго, или по-точно издърпах, защото те все едно изобщо нямат корен и абсолютно нищо не се усеща. Все още това се случва в много малка част от третираните зони, но съм оптимист и се надявам в следващите дни да има развитие, както и след още 1-2 процедури.

Това е на този етап, когато имам повече инфо - пак. Simple Smile Стискайте палци!
Виж целия пост
# 13
Ми не знам дали някой чете моята сага за фотоепилацията, но мисля да продължа да я пиша - в случай, че някоя друга заблудена душа като мен се озове във форума със същите чуденки. Simple Smile

Две седмици след втората процедура съм още по-доволна от резултатите. За обслужване няма да ви говоря повече, ясно е - доволна съм. Ефекта: под мишниците вече нямам никакви косми. Тук-там се мъдрят няколко и то хилави. Не се бръснах 10 дена някъде, а мишниците ми пак изглеждаха далеч по-добре отколкото на втория ден след бръснене преди да започна фотоепилацията. Триъгълник - там нещата стават по-трудно, но и докторката ме предупреди, че ще е така. Отпред изпадаха около 90% вече, но отдолу доста по-малко. Кожата там била по-тъмна и абсорбирала част от светлината.. Все пак и там се разредиха видимо, мисля че и растежът се забави. Оптимистка съм! Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Салон Пепе в Рилон-а,при Мимито! Peace


www.beautystudiogalina.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия