За или против повдигането на чурките в памперса

  • 2 607
  • 42
Здравейте мама,
не съм търсила тази тема във форома, но имам следните колебания. Малкият е вече на три месеца и една седмица до сега не съм му повдигала чурката в памперса, направих такъв опит в момента, в който ми го донесоха от родилна зала, но акушерката ми направи забележка и от тогава не съм го правила. Но при разговорите с други мами, с които излизаме всички твърдят, че чурката и тестисите трябва да бъдат повдигани на горе. Направо не знам моите приятелки от чужбина нито една не го прави при тях не било необходимо . Какво да правя дайте ми съвет ooooh!
Виж целия пост
# 1
Това са глупости! Обясни на тези майки, че едно време пишката и тестисите са се повдигали, защото при повиването е било възможно защипването им, поради силното пристягане. С памперса това няма как да стане.
Виж целия пост
# 2
И да се опитваш, няма да се получи. По естествен път тези органи си стоят надолу. Grinning
Виж целия пост
# 3
Пробвай се, но като сменяш памперса, ще видиш, че пак си е отишла надолу.
Виж целия пост
# 4
И да се опитваш, няма да се получи. По естествен път тези органи си стоят надолу. Grinning
Joy Joy Joy
 Според зависи е. Аз винаги съм я вдигала нагоре. Така ми беше казала докторката, за да не им били висели ташаците  Mr. Green. Сега като се замисля , май повече съм го правила по навик ,отколкото заради нещо друго. Wink
Виж целия пост
# 5
така е тая сутрин пробвах и наистина след като преди макло го пових тя си беше на долу.
Виж целия пост
# 6
Другите мами не казаха ли как успяват да ги задържат тези органи нагоре?
Защото аз, вече с две момчета, не успях. Joy
Виж целия пост
# 7
Не намирам достатъчно логични обяснения, че да седна да го мисля, а както и ти сама си установила, пишката си стои надолу!
Виж целия пост
# 8
чурките трябва надолу да стоят Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Никога не съм повдигала нищо. Въобще даже не ми е хрумвало да го правя. Но така или иначе, памперсите са свободни, не пристягат бебетата в областта на "атрибутите" и, респективно, напълно логично е те да си заемат "оригиналната" позиция, тоест - надолу.
Виж целия пост
# 10
От поста ти не ми стана ясно каква точно е логиката на това упражнение, и най-важното какъв точно е очакваният краен резултат.
Виж целия пост
# 11
На мен педиатърка ми каза да вдигам пишката нагоре и аз не разбрах по какви причини. Не го правя, защото се сещам само за един начин пишка да се задържи щръкнала, но го прилагам на таткото.  rotfImbo
Виж целия пост
# 12
Не става.Мъжът ми се е опитвал да "повдига" веднъж-два пъти и тогава памперса изпускаше и се подмокряше цялото легло.
И преди с памперсите и сега с гащичките обувам и не намествам нищо.
Виж целия пост
# 13
Какво значи за и против. Погледни мъжа си - в нееректирало състояние пенисът му не стои нагоре  hahaha А и земното притегляне си казва думата.

Сериозно - никога не съм си и помисляла да му слагаш пишката нагоре.
Виж целия пост
# 14
И да се опитваш, няма да се получи. По естествен път тези органи си стоят надолу. Grinning
Даааа.
И още нещо - знаеш ли, че всъщност този орган не се нарича "чурка"  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия