кога ви изневери?

  • 11 507
  • 139
Понеже не мога да направя анкета без да влезна с профила си ще питам така.
Кога ви изневери:
-По време на вашата бременост
-По време на майчинството ви
-По друго време

Не знам въобразявам ли си, но напоследък си мисля, че най-честите изневери от страна на мъжа стават в периода на бременноста на жената или докато тя е майчинство. Или защото на мен ми се случи така и вече си мисля, че при повечето е така.Знам ли? newsm78 толкова ли противна и безинтересна става жената в този период та мъжа да се налага да търси друга? Макар, че хич не се смятам за грозна, нито прекалено надебеляла та да съм противна в очите на милото. Да хормоните може и вповече да са, ама какво толкова ли не може да изтърпи 9 месеца? Все такива въпроси ми се въртят в главата.

Само ще помоля темата да не се пълни с отговори с
-не, не ми е изневерявал и никога няма.
Виж целия пост
# 1
по сяко време може.
и какво те стопли отговора?
зарови се назад да видиш че не си сама и се успокой ...
Виж целия пост
# 2
Е, аз ще ти отговоря точно по този начин.
До момента не ми е изневерил, нито преди бременността, нито по време на нея, нито след нея.
Но, винаги има време ако реши....)
Не го смятам за чак такава драма.
Виж целия пост
# 3
Понякога не разбираме за изневярата, т.е. не можем да конкретизираме периода.
Виж целия пост
# 4
Още една овца, пусни анкета, ако можеш.
Виж целия пост
# 5
на 2 месец след раждането - това за статистиката #2gunfire И не, не съм била 100 кила, не съм и грозна newsm78 но явно това няма никакво значениние за мъж, който е решил да кръшка.
Виж целия пост
# 6
Започва да ми мирише на дроб-сърма Thinking
Виж целия пост
# 7
Понеже не мога да направя анкета без да влезна с профила си ще питам така.
Кога ви изневери:
-По време на вашата бременост
-По време на майчинството ви
-По друго време

 Да хормоните може и вповече да са, ама какво толкова ли не може да изтърпи 9 месеца? Все такива въпроси ми се въртят в главата.

Само ще помоля темата да не се пълни с отговори с
-не, не ми е изневерявал и никога няма.

През бременноста /или поне по-голямата част от нея/ ми се правеше секс повече от всякога  newsm78 противно на молбата ти, ще отговоря с "не, не ми е изневерявал" - засега  Wink
Ако ще ти стане по-леко, помоли какво по-точно да отговаряме, за да напълним темата с такива отговори.. много ме изнервят заключенията "знам че на вас не ви се е случвало никога" или "нали всички в този форум сте перфектни" и подобни в този стил. Повечето тук /включвам и себе си/ сме с малки деца, т.е. сме семейни от сравнително кратко време, не разбирам масовото недоверие към това, че някой може да не е изневерявал, или да не са му изневерявали...
Виж целия пост
# 8
Проблем имахме, но вместо да седнем да се разберем и да го разрешим, се отдалечихме беzвьzвратно един от друг и изневярата нямаше как да не дойде. Честно, очаквах я. Той ме лъжеше, аз се правех, Че му вярвам... Идилия  Crazy
И понеже искаш точен отговор _ стана няколко години след раждането на детето.

П.С. Влез си с профила, какво страшно има?  newsm78
Ние като едни истински ССФ Ще те изслушаме, Ще те разберем и хич няма да гракнем срещу ти  Wink
Виж целия пост
# 9
Уважаеми Дами - съфорумки,
Аз овца не се чувствам - нищо, че съм в групата, не ми се иска и вие да се чувствате така - няма нужда. Както казва един мой познат - аз съм правилната страна - т.е имам си принципи и си живея съгласно  тях. Няма ненаказано зло - дали в този живот, дали в следващия - не е моя работа да съдя този или онзи за глупостите, които е сътворил и за болката, която е причинил.
За протокола - доста след раждането, причината така и не я разбрах в интерес на истината. Обясненията, които чух са доста по-различни от реалността - предполагам за разнообразие ще да е било Peace
Виж целия пост
# 10
Ей са остава и овена да се появи, та да е пълна мелодрамата по подобие на другата много актуална в последните два дни тема...
Сорри, ама не ми се отговаря на гости... някак си като глас в тъмното са ми - знам ли кой точно пита?!  Stop
Виж целия пост
# 11
Искам анкета  Peace

п.п.Само такива които са сблъсквали с проблема ли могат да отговарят?
Виж целия пост
# 12
  animal085 изсвинете ме за спама
Виж целия пост
# 13
Ей са остава и овена да се появи, та да е пълна мелодрамата по подобие на другата много актуална в последните два дни тема...
Сорри, ама не ми се отговаря на гости... някак си като глас в тъмното са ми - знам ли кой точно пита?!  Stop
Хайде, хайде, бързо си признай, в кой месец беше като ти изневери  Naughty
Ама много ти се радвам!  Hug Готина!
Сорри, ама при мен само извънматочна бременност може да се получи. По обективни причини.  Wink
Виж целия пост
# 14
Хм, не знаех, че изневярата е задължителна... Откога, бе?  Crazy
Авторката, бързо да дойдеш да проследиш мъжа ми и да ми кажеш дали ми изневерява, че аз още не съм го хванала! Кажи ми дали, пък после и аз ще се отчета на въпросите ти.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия